Oferta pracy

Junior DevOps Engineer - New Core Banking

ING Bank Śląski S.A.

6 60015 000 brutto / mies.
  • podkarpackie

    podkarpackie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), młodszy specjalista (Junior)
  • praca stacjonarna, praca zdalna, praca hybrydowa
  • rekrutacja zdalna

Technologie, których używamy

Wymagane

  • Java

  • Spring Framework

  • Spring Boot

Mile widziane

  • Kubernetes

  • Docker

  • OpenShift

  • Ansible

O projekcie

W naszym projekcie New Core Banking pracujemy z chmurą publiczną (Azure, GCP, AWS) bądź chmurą prywatną (Kuberentes, Openshift). Rozwiązania opieramy na architekturze mikroserwisowej oraz systemach sterowanych zdarzeniami. Na co dzień działamy w metodyce DevOps, dzięki czemu efektywnie budujemy, testujemy i wdrażamy nasze rozwiązania IT.

I najważniejsze, jako zespół mamy wolną rękę w doborze narzędzi pracy oraz technologii najlepiej pasujących do naszych działań :)

Twój zakres obowiązków

  • aktywny udział we wdrożeniu nowego, innowacyjnego systemu Core Banking

  • współpraca z analitykami, programistami i dostawcą zewnętrznym w zakresie rozwoju aplikacji oraz jej wsparcia

  • obsługa skryptów niezbędnych do wdrożenia zmian oraz do automatyzacji instalacji

  • analiza sytuacji awaryjnych, błędów systemowych - uczestnictwo w procesie wyprowadzania błędów i awarii zgodnie z obowiązującym procesem wsparcia aplikacji (środowiska produkcyjne, testowe)

  • monitorowanie systemów i infrastruktury IT w oparciu o dokumentację techniczną

  • współuczestnictwo w warsztatach zbierania wymagań dotyczących komponentów infrastruktury IT

  • współpraca z firmami zewnętrznymi w zakresie wsparcia systemowego

Nasze wymagania

  • podstawowa znajomość Javy 11+, frameworka Spring Framework (Spring Boot) oraz frameworków służących do budowania projektów (Maven, Gradle)

  • podstawowa znajomość REST

  • znajomość wybranej technologii bazodanowej (np Postgres DB) oraz systemów kolejkowych lub eventowych (preferowana Kafka)

  • otwartość na poznawanie nowych technologii

  • znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie

  • doświadczenie z pracą z chmurą publiczną (Azure, GCP, AWS) bądź prywatną (Kuberentes, Openshift)

  • znajomość architektury mikroserwisowej oraz systemów sterowanych zdarzeniami (event driven)

  • znajomość Docker

  • znajomość Ansible

  • znajomość Kubernetes lub Openshift

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • program emerytalny

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • paczki świąteczne

  • inicjatywy dobroczynne

Lokalizacja:

  • Warszawa (zdalnie, hybrydowo, stacjonarnie), Katowice (zdalnie, hybrydowo, stacjonarnie), cała Polska (100%) zdalnie

Masz pytania? Napisz do nas!

Kandydaci często kontaktują się z nami bezpośrednio. Jeśli chcesz o coś zapytać w związku z tą lub inną rekrutacją, napisz do nas na: [email protected]

W ING Banku Śląskim łatwiej robić swoje. Z myślą o naszych klientach sprawiamy, że bankowość staje się bezpieczna, przyjazna i bliska. Na wiele sposobów dbamy o well-being i komfort naszych pracowników. Tworzymy otwarte miejsce pracy, w którym każdy jest mile widziany – bez względu na wiek, płeć, pochodzenie, stopień sprawności czy inne przesłanki. Dołącz do nas. Mamy tytuł najlepszego pracodawcy, a w naszych procesach rekrutacji wszyscy kandydaci są traktowani z szacunkiem i mają równe szanse.

Przewiń do profilu firmy