Oferta pracy

Asseco Poland S.A.

  • Opole

    Opole, opolskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), młodszy specjalista (Junior)
  • praca zdalna, praca hybrydowa
  • Praca od zaraz
  • rekrutacja zdalna

Technologie, których używamy

Wymagane

  • Jenkins

  • Git

  • GitLab

  • Maven

  • Gradle

  • Kubernetes

Mile widziane

  • Prometheus

  • Grafana

  • Zabbix

  • ELK

System operacyjny

O projekcie

Jako Junior DevOps Engineer – będziesz rozwijał się w kierunku samodzielnego Inżyniera w środowiskach zwirtualizowanych, procesach CI/CD, automatyzacji usług i modułów. Będziesz współpracował z zespołem deweloperskim w obszarze migracji ze środowisk on-premise do chmury publicznej, automatyzacji zadań w celu optymalizacji procesu tworzenia aplikacji, zapewnienia jej wydajności i bezpieczeństwa.

Praca 100% zdalna lub hybrydowa (Rzeszów).

Rekrutacja prowadzona online.

Jeśli chcesz pracować z ekspertami i rozwijać swoją karierę w największej, polskiej firmie IT – aplikuj i dowiedz się więcej!

Twój zakres obowiązków

  • Projektowaniem i wdrażaniem klastrów Kubernetes i rozwiązań CI/CD

  • Planowaniem, rozbudową i administracją systemami CI/CD (wirtualizacja, konteneryzacja)

  • Współpracą z zespołem wytwórczym w implementacji i automatyzacji usług i modułów

  • Wsparciem w rozwiązywaniu bieżących problemów infrastrukturalnych

  • Proponowaniem i wdrażaniem własnych pomysłów opartych o najnowocześniejsze rozwiązania na rynku

  • Wspieraniem i upowszechnianiem dobrych praktyk DevOps

Nasze wymagania

  • Min. 1 rok doświadczenia na podobnym stanowisku

  • Znajomość i doświadczenie w pracy z wybranymi narzędziami używanymi w procesach CI/CD (Git, GitLab, Maven/Gradle, Jenkins)

  • Doświadczenie w uruchamianiu skonteneryzowanych aplikacji na platformach opartych o Kubernetes (k8s, OpenShift, Rancher)

  • Doświadczenie w administracji systemami Unix/Linux,

  • Znajomość języków skryptowych Bash, Powershell

  • Znajomość Oracle Cloud lub innych platform chmurowych

  • Znajomość rozwiązań wykorzystujących Prometheus, Graphana, ELK, Zabbix

  • Znajomość dobrych praktyk tworzenia kontenerów (rootless containers, buildpack, multistage containers) i zagadnień związanych z bezpieczeństwem kontenerów

Tak organizujemy naszą pracę

Tak pracujemy

  • wewnątrz organizacji
  • koncentrujesz się na jednym projekcie
  • możesz zmienić projekt
  • masz wpływ na wybór narzędzi i technologii
  • masz wpływ na rozwiązania technologiczne
  • masz wpływ na produkt
  • scrum

Tak pracujemy nad projektem

  • Continuous Deployment

  • Continuous Integration

  • DevOps

  • wsparcie architekta / lidera technicznego

Takie dajemy możliwości rozwoju

  • branżowe platformy e-learningowe

  • budżet rozwojowy

  • konferencje w Polsce

  • szkolenia wewnątrzfirmowe

  • szkolenia zewnętrzne

  • treningi umiejętności miękkich

  • wsparcie merytoryczne od liderów technologicznych

  • wspieramy wydarzenia dla IT

  • wymiana wiedzy technicznej w firmie

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • spotkania integracyjne

  • firmowa drużyna sportowa

  • program emerytalny

  • brak dress code’u

  • parking dla pracowników

  • strefa relaksu

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • karty przedpłacone

  • dofinansowanie biletów do kina, teatru

  • program rekomendacji pracowników

Etapy rekrutacji
1

Zadanie domowe

2

Rozmowa telefoniczna z rekruterem

3

Spotkanie online

4

Decyzja o zatrudnieniu

Poszukujemy osoby, która dołączyłyby do naszego zespołu zajmującego się systemami obsługującymi obszar ubezpieczeń społecznych. Główne zadania na tym stanowisku to: projektowanie i produkcyjne wdrażanie rozwiązań CI/CD oraz współpraca z zespołem wytwórczym w implementacji i automatyzacji usług i modułów.

Asseco Poland to największa spółka informatyczna notowana na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie i szósta firma IT w Europie. Specjalizujemy się w produkcji i rozwoju oprogramowania dla wszystkich sektorów gospodarki i jesteśmy zaangażowani w największe w Polsce projekty IT.

Przewiń do profilu firmy