Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Junior DevOps Engineer

MEDIMA Sp. z o.o.O firmie

MEDIMA Sp. z o.o.

Aleje Jerozolimskie 200

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • automatyzacja procesów zarządzania rozproszonymi aplikacjami,

  • rozwijanie i utrzymywanie procesów Continuous Integration i Continuous Delivery,

  • zarządzanie konfiguracją,

  • zarządzanie systemami monitoringu systemów i aplikacji,

  • analizowanie i rozwiązywanie problemów zgłaszanych przez zespoły developerskie i testowe,

  • integrowanie komponentów oprogramowania i aplikacji z działającymi systemami,

  • zarządzanie środowiskami deweloperskimi oraz testowymi aplikacji.

Nasze wymagania

  • znajomość języków skryptowych (Python, Groovy, bash),

  • wiedza o administrowaniu serwerami działającymi pod kontrolą systemu operacyjnego Linux,

  • znajomość narzędzi obszaru komponentów aplikacyjnych, sieciowych i baz danych (PostgreSQL Server),

  • znajomość narzędzi CI/CD (GIT, SVN, Jenkins, Behave),

  • znajomość języka angielskiego w stopniu umożliwiającym swobodne posługiwanie się dokumentacja techniczną.

Mile widziane

  • ukończone studia z kierunku technicznego,

  • zaangażowanie i determinacja w dążeniu do celu,

  • łatwość w pozyskiwaniu i przyswajaniu wiedzy oraz analizowaniu działania skomplikowanych systemów informatycznych,

  • znajomość zagadnień związanych ze skalowalnością i wydajnością systemów.

To oferujemy

Ciekawą, stałą pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie i uczestnictwo w projektach nowych produktów, przeznaczonych na rynki światowe. Poszukujemy pracowników zmotywowanych do wykonywanej pracy, których pasją jest aktywne działanie w stale rozwijającym się zespole, chcących związać się z nami na dłużej. Zatrudnienie w formie umowy o pracę.

Firma medyczna z siedzibą w Warszawie w związku z dynamicznym rozwojem poszukuje kandydatów na stanowisko: Junior DevOps Engineer

Przewiń do profilu firmy