Oferta pracy

Junior DevOps Engineer (z niemieckim)

Capgemini Software Solutions CenterO firmie

  • Legnicka 48, Wrocław
    Wrocław, dolnośląskie
  • Ogłoszenie wygasło 12 dni temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • młodszy specjalista (Junior)

Capgemini Software Solutions Center

Legnicka 48

Wrocław

Technologie, których używamy

Wymagane

  • Unix

  • Linux

Twój zakres obowiązków

  • będziesz budować i wspierać środowisko continuous integration oraz continuous delivery na potrzeby projektów realizowanych w naszym oddziale;

  • tworzyć deployment pipelines, skrypty, administrować maszynami wirtualnymi na platformach cloudowych;

  • testować oraz dokumentować swoje rozwiązania.

Nasze wymagania

  • znasz zagadnienia administracji systemów Unix lub Linux;

  • masz wykształcenie wyższe;

  • posługujesz się przynajmniej w stopniu podstawowym językiem niemieckim (będziemy wspierać Cię w dalszej nauce);

  • mile widziana będzie znajomość narzędzi wspierających continuous integration / continuous delivery oraz rozwiązań chmurowych (np. Jenkins, TeamCity, Maven, Gradle, Docker, Ansible, Puppet, Git, SVN, AWS, Azure, Kubernetes, OpenShift).

Takie dajemy możliwości rozwoju

  • branżowe platformy e-learningowe

  • budżet rozwojowy

  • czas na rozwój Twoich pomysłów

  • konferencje w Polsce

  • konferencje zagraniczne

  • mentoring

  • szkolenia wewnątrzfirmowe

  • szkolenia zewnętrzne

  • wsparcie merytoryczne od liderów technologicznych

  • wsparcie w przygotowaniu do bycia prelegentem

  • wspieramy wydarzenia dla IT

  • wymiana wiedzy technicznej w firmie

To oferujemy

  • szkolenia i certyfikacje techniczne;

  • bezpłatny dostęp do dedykowanej platformy learningowej NEXT, na której dostępne są materiały szkoleniowe oferowane m.in. przez Pluralsight, Coursera i Harvard;

  • benefity w ramach pakietu socjalnego, m.in. prywatna opieka medyczna, pakiet ubezpieczeniowy, karta Multisport, dofinansowanie zajęć sportowych;

  • szkolenia językowe (angielski i niemiecki na różnym poziomie zaawansowania);

  • abonament samochodowy na preferencyjnych warunkach – Master Benefit;

  • możliwość zastosowania podwyższonych kosztów uzyskania przychodu w przypadku pracy twórczej;

  • elastyczne godziny pracy;

  • wsparcie w relokacji;

  • pracę w modelu hybrydowym, umożliwiającą łączenie pracy w biurze z pracą w domu;

  • bezpłatne miejsca parkingowe oraz zamykane boksy rowerowe;

  • możliwość uczestnictwa w Communities (np. Agile, IoT, [email protected] i inne);

  • dostęp online do ponad 2000 audiobooków i podcastów;

  • rekrutacja prowadzona online.

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • elastyczny czas pracy

  • spotkania integracyjne

  • firmowa drużyna sportowa

  • firmowa biblioteka

  • brak dress code’u

  • gry wideo w pracy

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

  • strefa relaksu

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • dofinansowanie biletów do kina, teatru

  • pakiet relokacyjny

  • paczki świąteczne

  • program rekomendacji pracowników

  • karta Multisport

Etapy rekrutacji
1

Aplikacja online

2

Weryfikacja językowa

3

Telco techniczne (opcjonalnie)

4

Rozmowa kwalifikacyjna (online)

5

Witamy na pokładzie Capgeminers! :)

Software Solutions Center we Wrocławiu i Poznaniu jest częścią Grupy Capgemini.

Jesteśmy światowym liderem w dziedzinie doradztwa, usług technologicznych i transformacji cyfrowej. Celem grupy jest wprowadzanie czołowych i innowacyjnych rozwiązań oraz udostępnianie klientom całej gamy możliwości cyfrowego świata, w oparciu o ponad 50-letnią tradycję i szeroką wiedzę branżową. Firma powstała w 1967 roku we Francji. Kierujemy się przekonaniem, że wartość biznesowa technologii pochodzi od ludzi i powinna im służyć. Jesteśmy wielokulturową organizacją, liczącą ponad

270 000 pracowników, zatrudnionych w 50 krajach.

Więcej o nas dowiesz się odwiedzając naszą stronę:

Przewiń do profilu firmy