Logo Pracuj.pl

  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • młodszy specjalista (Junior)
  • praca zdalna, praca hybrydowa
  • Praca od zaraz
  • rekrutacja zdalna

MakoLab SA

Ogrodowa 8

Bałuty

Łódź

Sprawdź jak dojechać

Technologie, których używamy

Wymagane

  • AWS

  • Jenkins

  • Kubernetes

  • Docker

  • ITIL

  • GitHub

  • Bit Bucket

  • Dynatrace Grafana

  • Kibana

  • Nagios

System operacyjny

O projekcie

Jeśli kultura DevOps nie jest Ci obca, albo chcesz ją poznać w praktyce i zdobyć umiejętności, które dadzą Ci możliwość dalszego rozwoju w tym obszarze, to zapraszamy do naszego zespołu. Jesteśmy grupą osób, w której każdy posiada inne kompetencje, a dzielenie się wiedzą jest nieodłącznym elementem kultury naszej pracy.

Dołączając do naszego zespołu:

✓ zdobędziesz doświadczenie w pracy z technologiami chmurowymi (AWS/Azure), Docker, Kubernetes, Linux, GitLab, Jenkins;

✓ nauczysz się podstaw w zakresie metodologii programowania, charakteru pracy developerów, inżynierów wsparcia oraz DevOps;

✓ wdrożysz się w pracę w zespołach projektowych składających się z doświadczonych programistów i inżynierów wsparcia z użyciem nowoczesnych technologii;

✓ poznasz organizację pracy w metodykach zwinnych (Scrum, Agile);

✓ pierwsze dwa miesiące to udział w naszym autorskim programie Bootcamp w obszarze DevOps – nauka poprzez realizację zadań pod okiem doświadczonych kolegów;

✓ trzeci miesiąc to samodzielna praca nad zadaniem w obszarze DevOps w ramach tygodniowych sprintów;

✓ następnie czekają na Ciebie wyzwania naszych projektów – zarówno w branży automotive, jak i lotniczej.

Twój zakres obowiązków

  • Realizacja programu Bootcamp
  • Wsparcie zespołu DevOps w ich zadaniach
  • Tworzenie dokumentacji projektowej
  • Monitoring środowisk produkcyjnych
  • Realizacja zadań w środowisku chmurowym
  • Realizacja zadań w środowisku on premise

Nasze wymagania

  • Poziom języka angielskiego umożliwiający swobodną komunikację
  • Znajomość Java development, baz danych lub narzędzi DevOps – poziom podstawowy
  • Zainteresowanie rozwojem oprogramowania, technologiami chmurowymi i bazodanowymi lub zagadnieniami DevOps
  • Umiejętność logicznego i analitycznego myślenia
  • Łatwość nawiązywania relacji i umiejętność współpracy
  • Otwartość do nauki

Tak organizujemy naszą pracę

Liczba osób w zespole

5-30

Tak pracujemy

  • wewnątrz organizacji
  • koncentrujesz się na jednym projekcie
  • możesz zmienić projekt
  • masz wpływ na rozwiązania technologiczne
  • tworzysz kod "od zera"
  • koncentrujesz się na rozwoju produktu
  • koncentrujesz się na utrzymaniu kodu
  • agile

Skład zespołu

  • backend developer
  • frontend developer
  • fullstack developer
  • lider techniczny
  • architekt
  • devOps
  • tester manualny
  • project manager
  • scrum master
  • UI designer
  • UX designer

Tak pracujemy nad projektem

  • code review
  • wzorce projektowe
  • TDD
  • Continuous Deployment
  • Continuous Integration
  • DevOps
  • wsparcie architekta / lidera technicznego
  • automatyzacja testów
  • środowiska testowe
  • testy funkcjonalne
  • testy integracyjne
  • testy jednostkowe
  • testy regresyjne
  • testy wydajnościowe
  • testy manualne

Takie dajemy możliwości rozwoju

  • branżowe platformy e-learningowe
  • budżet rozwojowy
  • czas na rozwój Twoich pomysłów
  • konferencje w Polsce
  • szkolenia wewnątrzfirmowe
  • szkolenia zewnętrzne
  • wsparcie merytoryczne od liderów technologicznych
  • wsparcie w przygotowaniu do bycia prelegentem
  • wymiana wiedzy technicznej w firmie

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie nauki języków
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • ubezpieczenie na życie
  • możliwość pracy zdalnej
  • elastyczny czas pracy
  • spotkania integracyjne
  • brak dress code’u
  • kawa / herbata
  • napoje
  • parking dla pracowników
  • dodatkowe świadczenia socjalne
  • dofinansowanie biletów do kina, teatru
  • dofinansowanie wypoczynku
  • program rekomendacji pracowników
  • pikniki rodzinne

Etapy rekrutacji

1

Analiza CV

2

Rozmowa z Hiring Managerem i HR (z pytaniami technicznymi)

3

Złożenie oferty

MakoLab to Digital Project House, w którym celujemy w realizację projektów od momentu opracowania koncepcji, poprzez development, optymalizację aż do cyfrowych kampanii marketingowych.

Rozwijamy rozwiązania z zakresu connected vehicle dla branży motoryzacyjnej czy lotniczej, jesteśmy twórcami i integratorami innowacyjnych platform webowych i aplikacji mobilnych oraz dbamy o CX dużych, międzynarodowych organizacji.

Od lat współpracujemy z takimi markami jak Renault, Toyota czy Lexus, jak też z firmami z obszaru finansów czy consumer goods. Nasze oprogramowanie funkcjonuje w ponad 80 krajach na całym świecie.

Junior DevOps, Ogrodowa 8, Bałuty, Łódź