Logo Pracuj.pl

Junior Digital Account Executive

Grupa RMF Sp. z o.o. Sp. k.O firmie

  • Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • młodszy specjalista (Junior)

Twój zakres obowiązków

  • planowanie internetowych kampanii reklamowych na witrynach Grupy RMF oraz na powierzchni wydawców zewnętrznych
  • aktywna sprzedaż rozwiązań w zakresie reklamy online oferowanych przez Grupę RMF
  • przygotowywanie ofert reklamowych
  • monitorowanie i rozliczanie prowadzonych działań reklamowych
  • przygotowywanie raportów post-buy z realizowanych kampanii reklamowych
  • budowanie i utrzymanie pozytywnych relacji z Klientami
  • kontrola dokumentacji zleceń reklamowych

Nasze wymagania

  • dobra znajomość pakietu MS Office
  • umiejętność samodzielnego działania, doskonała organizacja pracy i współpraca w zespole
  • łatwość w szukaniu rozwiązań potencjalnych problemów
  • zdolności analityczne
  • determinacja, zaangażowanie i motywacja do pracy

Mile widziane

  • doświadczenie w pracy w branży reklamy online

To oferujemy

  • możliwość rozwoju zawodowego w zakresie reklamy online
  • ciekawą pracę przy dużych projektach mediowych
  • możliwość realizacji powierzonych zadań w stabilnej, dużej organizacji
  • atrakcyjny model wynagrodzenia
  • pracę w przyjaznym zespole
  • wsparcie najlepszych profesjonalistów w branży mediów w Polsce

Grupa RMF Sp. z o.o. Sp. k.

Grupa RMF to spółka, której podstawowym przedmiotem działalności operacyjnej jest sprzedaż czasu i powierzchni reklamowej oraz produktów oferowanych przez m.in. RMF FM, RMF CLASSIC, RMF MAXXX, RMFON.

Wszystkie zgłoszenia będą traktowane jako poufne.

Zastrzegamy sobie prawo do odpowiedzi tylko na wybrane oferty.

Junior Digital Account Executive, Warszawa