Ta oferta pracy jest nieaktualna od 473 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Junior/Digital Acquisition Specialist

  • Warszawa, mazowieckie
  • Specjalista
  • 09.01.2017

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Poszukujemy osób na stanowisko:

     Junior Digital Acquisition Specialist
    Miejsce pracy: Warszawa

    Twoje zadania:

    • Analiza wyników i przygotowywanie rekomendacji na bazie zebranych danych (Adobe Analytics, Adobe Audience Manager, Google Analytics, DoubleClick ,Tradedoubler Integral)
    • Przygotowywanie analiz marketingowych w oparciu o wyżej wskazane systemy
    • Udział w procesie rozwoju Data Management Platform
    • Monitoring wszystkich aktywności internetowych Samsung, analiza jakości i efektywności źródeł pozyskiwania ruchu
    • Zarządzanie panelem Adobe Audience Manager, w tym budowa i optymalizacja segmentacji pod przyszłe kampanie internetowe
    • Współpraca z domem mediowym i wydawcami w kontekście zapewnienia odpowiedniego śledzenia aktywności marketingowych
    • Wsparcie pozostałych członków zespołu

    Nasze wymagania:

    • Min. 1 rok doświadczenia w pracy na podobny stanowisku
    • Preferowane wykształcenie matematyczne, statystyczne, ekonomiczne lub marketingowe
    • Umiejętność analizowania dużej ilości danych i przekładania wyników na wnioski biznesowe
    • Doświadczenie w tworzeniu raportów i prezentacji
    • Gotowość do nauki wielu narzędzi analitycznych/marketingowych
    • Bardzo dobra znajomość MS Excel
    • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego umożliwiająca swobodną komunikację
    • Bardzo dobra organizacja pracy i umiejętność pracy pod presją czasu
    • Doświadczenie w marketingu internetowym i e-commerce mile widziane

    To możemy Ci zaoferować:

    • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
    • Pakiet benefitów pozapłacowych
    • Niezbędne narzędzia pracy
    • Możliwość nauki wielu narzędzi związanych z marketingiem internetowym i e-commerce
    • Współudział w realizacji kampanii o szerokim zasięgu
    • Praca w międzynarodowej firmie o ustabilizowanej pozycji na rynku
    • Możliwość wzięcia udziału w jednym z najbardziej innowacyjnych projektów z obszaru marketingu internetowego
    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

    Prosimy o zawarcie w aplikacji klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji oraz po jego zakończeniu na potrzeby kolejnych rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych, Dz. U. nr 133. poz.883)."