Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Junior Digital Content Marketing Specialist

LG Electronics Polska Sp. z o.o.O firmie

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • młodszy specjalista (Junior)

Twój zakres obowiązków

  • koordynacja i prowadzenie działań związanych z content marketingiem w ekosystemie LG

  • przygotowywanie materiałów na stronach LG: landing page, strony promocyjne, analiza i tworzenie treści

  • praca w systemie zarządzania treścią (CMS)

  • rejestracja nowych produktów na stronie internetowej LG

  • analiza i wsparcie marki LG na stronach Partnerów

  • tłumaczenie materiałów globalnych

  • wsparcie dla sklepu internetowego LG i salonów LG Brand Store

Nasze wymagania

  • obsługa CMS: projektowanie i tworzenie stron, edycja treści, zarządzanie produktem

  • znajomość j.angielskiego w stopniu umożliwiającym swobodną komunikację

  • realizacja projektów digitalowych lub e-commerce oraz rozumienie ścieżki „Customer Journey”

  • umiejętność pracy nad kilkoma projektami jednocześnie w ograniczonych ramach czasowych

  • wysokie umiejętności komunikacyjne oraz umiejętność sprawnego przekazywania informacji

  • pozytywne nastawienie do działania i własna inicjatywa („can-do” attitude)

  • zdolność budowania i podtrzymywania relacji w międzynarodowym środowisku, wewnątrz organizacji oraz we współpracy z Partnerami zewnętrznymi

  • skrupulatność i odpowiedzialność za powierzone obszary działań

  • zainteresowanie nowymi technologiami oraz obszarem e-commerce

  • chęć rozwoju w obszarze marketingu lub e-commerce

Mile widziane

  • znajomość zasad SEO (struktura strony, nagłówki, Google)

  • znajomość html (podstawowe informacje, wyszukiwanie)

  • obsługa oprogramowania graficznego (Photoshop, Illustrator)

  • znajomość zasad projektowania treści UX/UI

To oferujemy

  • zatrudnienie w formie umowy o pracę

  • prywatna opieka medyczna dla Pracowników i członków najbliższej rodziny

  • ubezpieczenie na życie dla Pracowników

  • karta lunchowa

  • dofinansowanie karty sportowej

  • dofinansowanie nauki języka angielskiego

  • dofinansowanie do: wypoczynku, prezentów gwiazdkowych, wyprawki dla nowonarodzonego dziecka oraz wsparcie finansowe w trudnych życiowych sytuacjach

  • atrakcyjne ceny produktów LG oraz wewnętrzne wyprzedaże

  • więcej szczegółów na: https://www.lg.com/pl/kariera

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • elastyczny czas pracy

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • karty przedpłacone

  • dofinansowanie wypoczynku

  • wyprawka dla dziecka

  • paczki świąteczne

  • program rekomendacji pracowników