Oferta pracy

Junior Digital Manager

Multikino S.A.O firmie

Multikino S.A.

Kazimierza Brokla 2

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • Współodpowiedzialność za bieżącą sprzedaż na stronie i w aplikacji Multikina,

  • Wdrażanie i kontrola wykonania planów działań digital marketingowych,

  • Przygotowanie i kontrola realizacji budżetu digital'owego,

  • Wdrażanie rozwiązań zwiększających efektywność sprzedaży online, kontrola i usprawnianie systemu sprzedaży online w porozumieniu z działami IT oraz działami digital'owymi grupy VUE,

  • Wsparcie wdrożenia nowego systemu sprzedażowego we współpracy z działem IT oraz działem digital'owym grupy VUE,

  • Tworzenie prezentacji i raportów z podsumowaniami działań w całym obszarze ecommerce,

  • Zarządzanie działaniami utrzymaniowymi,

  • Prowadzenie działań ukierunkowanych na budowę bazy danych klientów,

  • Koordynacja wspólnie z grupowym działem digital wdrożenia nowego systemu emailingowego MOVIO,

  • Podnoszenie współczynników otwarć e-maili, wskaźników klikalności, zakupu i zaangażowania poprzez testowanie różnych możliwości,

  • Koordynacja kalendarza kampanii e-mailowych, push i sms (e-maile cykliczne z repertuarem, oferty cenowe, promocje, nowości itp.),

  • Współpraca i współtworzenie oferty dla klientów programów lojalnościowych Payback, Priceless Specials oraz Karta Rodzina,

  • Prowadzenie działań segmentacji odbiorców i analizy efektywności tych działań.

Nasze wymagania

  • Masz minimum 3 lata doświadczenia w dziale e-commerce,

  • Znasz Google lub Adobe Analytics,

  • Bardzo dobrze znasz język angielski,

  • Bardzo dobrze znasz MS Excel,

  • Potrafisz zarządzać dostawcami usług digital marketingu,

  • Posiadasz doświadczenie w pracy w środowisku międzynarodowym.

To oferujemy

  • Pracę w międzynarodowej firmie o pozycji lidera rynkowego,

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,

  • Możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia swoich kwalifikacji,

  • Atrakcyjny pakiet benefitów,

  • Biuro w centrum Warszawy.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • owoce

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

Multikino S. A. jest pierwszym operatorem w Polsce, który w 1998 roku uruchomił kino wieloekranowe (multipleks). Od tego czasu wyznaczamy najwyższe standardy w budowie i prowadzeniu kin. Oferujemy największe i najbardziej oczekiwane premiery filmowe, koncerty, maratony, transmisje sportowe, opery HD i bloki tematyczne. Od 2013 roku należymy do Grupy VUE Entertainment – lidera na europejskim rynku kinowym, znanego ze stosowania zaawansowanych technologicznie rozwiązań.

Przewiń do profilu firmy