Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Junior Digital Manager

Grupa Essilor PolskaO firmie

  • Annopol 17, Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło 12 dni temu
  • umowa o pracę, umowa zlecenie, kontrakt B2B, umowa na zastępstwo
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), starszy specjalista (Senior)

Grupa Essilor Polska

Annopol 17

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • Stanowisko to jest usytuowane w strukturach Działu Media, Digital & Communication, a jego celem jest tworzenie, rozwijanie i koordynowanie marketingowej strategii Digital oraz rozwój narzędzi digitalowych w Grupie Essilor (na rynku polskim oraz w krajach bałtyckich), w szczególności poprzez:

  • Tworzenie, implementację i rozwijanie marketingowej strategii Digital zgodnie z celami biznesowymi Grupy Essilor w obszarze B2B oraz B2C

  • Zarządzanie marketingowymi kampaniami Digital z wykorzystaniem najnowszych narzędzi

  • Zarządzanie i rozwijanie aplikacji B2B i B2C

  • Zarządzanie stronami internetowymi B2B oraz B2C pod kątem narzędzi i rozwiązań digitalowych

  • Mierzenie i raportowanie wyników marketingowych kampanii digitalowych zgodnie ze wskaźnikami

  • Udział w koordynacji badań rynkowych oraz przygotowywaniu analiz rynku optycznego w Polsce

  • Monitoring rynku internetowego i na tej podstawie rekomendowanie nowych rozwiązań w kampaniach digitalowych Grupy

  • Realizacja szkoleń digitalowych dla klientów wewnętrznych i zewnętrznych

  • Współpraca z Globalnym Europejskim Zespołem Marketingu w zakresie realizowanych zadań

  • Bieżąca, ścisła współpraca w ramach realizowanych zadań z Działami Marketingu i Sprzedaży poszczególnych spółek w ramach Grupy

  • Współpraca z agencjami i dostawcami zewnętrznymi w celu realizacji oraz egzekwowania realizacji strategii biznesowej firmy

Nasze wymagania

  • Min. 2 letnie doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku

  • Doświadczenie w tworzeniu digitalowej strategii marketingowej oraz zarządzaniu kampaniami digital

  • Wiedza z zakresu narzędzi analizujących strony internetowe, najlepszych i najnowocześniejszych praktyk w zakresie marketingu online oraz pomiarów

  • Dobra znajomość j. angielskiego

  • Dobra praktyczna znajomość Ms Office

  • Bardzo dobre umiejętności komunikacji i współpracy

  • Analityczny umysł

  • Umiejętność szybkiej adaptacji do zmieniających się warunków, elastyczność

  • Umiejętność skutecznego zarządzania wielozadaniowością oraz własnym czasem pracy

  • Wykształcenie wyższe, mile widziane kierunkowe

To oferujemy

  • Umowę o pracę w największej na świecie, dynamicznie rozwijającej się, stabilnej międzynarodowej firmie w branży optycznej – światowego lidera w swojej branży,

  • Atmosferę opartą na współpracy, szacunku i zaufaniu - relacje międzyludzkie w naszej firmie to jeden z najwyżej ocenionych czynników podczas badań zaangażowania pracowników.

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • spotkania integracyjne

  • fundusz oszczędnościowo-inwestycyjny

  • preferencyjne pożyczki

  • firmowa biblioteka

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • napoje

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • karty przedpłacone

  • program rekomendacji pracowników

  • inicjatywy dobroczynne

  • Akcjonariat pracowniczy - dofinansowanie pracodawcy

Etapy rekrutacji
1

Wstępna rozmowa telefoniczna i online z Zespołem Rekrutacji

2

Rozmowa z przyszłym Przełożonym i HR Business Partnerem

3

Spotkanie z HR i Managerem - zadania praktyczne

4

Złożenie oferty i podpisanie listu intencyjnego

Grupa Essilor Polska należy do światowego lidera w projektowaniu, produkcji i sprzedaży soczewek okularowych oraz sprzętu optycznego. Firma powstała ok 170 lat temu we Francji. W 2018 roku z połączenia Grupy Essilor oraz firmy Luxottica – światowego producenta opraw okularowych znanych eleganckich marek, powstała EssilorLuxottica.

Grupę Essilor Polska współtworzy kilka spółek: Essilor Polonia z siedzibą w Warszawie, JZO w Jeleniej Górze oraz Jai Kudo Polska w Poznaniu. Działania Grupy koncentrują się na produkcji i sprzedaży soczewek okularowych na terenie Polski oraz Krajów Bałtyckich, jak również projektowaniu i sprzedaży opraw okularowych. Grupa wspólnymi działaniami dostarcza wysokiej jakości soczewki i oprawy okularowe, oraz tworzy najlepsze rozwiązania na rynku optycznym. W codziennych działaniach biznesowych kierujemy się naszą misją i społeczną odpowiedzialnością biznesu, m.in. poprzez realizację szeregu społecznych akcji charytatywnych. W 2018 roku jako Grupa Essilor w Polsce zostaliśmy wyróżnieni tytułem Dobroczyńcy Roku.

Przewiń do profilu firmy