Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Junior Digital Marketing Manager

Hossa.biz Sp. z o.o.O firmie

  • C. K. Norwida 4, Gdańsk
    Gdańsk, pomorskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)

Hossa.biz Sp. z o.o.

C. K. Norwida 4

Gdańsk

W ramach Grupy Kapitałowej firma Hossa jest czołowym deweloperem na rynku Trójmiasta z 30-letnim doświadczeniem. Realizujemy inwestycje w zakresie budownictwa mieszkaniowego i komercyjnego. Nasze spółki zarządzają nieruchomościami, prowadzą ich sprzedaż i wynajem. Zajmują się działalnością hotelarską (w tym nowo otwarty Radisson w Sopocie) i gastronomiczną, jak również produkcją i dystrybucją piwa oraz wina. Jesteśmy aktywni w obszarze turystyki biznesowej, usług Spa i kultury. Stworzyliśmy tak rozpoznawalne marki jak Garnizon, Stary Maneż czy Browar Vrest.
Nieustanny i dynamiczny rozwój gwarantuje naszym pracownikom zdobycie cennego doświadczenia oraz szerokie perspektywy zawodowe.

W związku z realizacją nowych projektów poszukujemy do naszego zespołu osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Gdańsk

ZAKRES ZADAŃ:

  • Współtworzenie strategii marketingowych, mediaplanów i planów komunikacji dla obiektów Grupy,
  • Tworzenie, prowadzenie i optymalizowanie kampanii Google Ads, Facebook Ads, mailingowych, remarketingowych, etc.,
  • Prowadzenie kanałów społecznościowych wraz z budowaniem społeczności,
  • Współtworzenie treści content marketingu, zarządzenie treścią stron www,
  • Przygotowanie analiz i raportów podsumowujących prowadzone działania,
  • Monitorowanie działań konkurencji,
  • Nadzorowanie kampanii z zakresu performance marketing,
  • Tworzenie analiz rynku i konkurencji do kampanii efektywnościowych,
  • Opracowywanie raportów sprzedażowych.

NASZE OCZEKIWANIA:

  • Wykształcenie kierunkowe, mile widziane wykształcenia wyższe kierunkowe (marketing, ekonomia lub pokrewne),
  • Doświadczenie w pracy związane z digital marketing,
  • Znajomość narzędzi takich, jak: Google Analytics, FB Ads, Google Ads, Keyword Planner, Audience Insights, Google Tag Manager,
  • Umiejętności tworzenia i optymalizacji lejków sprzedażowych oraz przenoszenia celów marketingowych na treści reklamowe adresowane do poszczególnych grup docelowych,
  • Dobra znajomość pakietu MS Office (w szczególności Excel),
  • Umiejętność pracy w zespole, samodzielność, dobra organizacja pracy, rzetelność, proaktywność,
  • Dodatkowym atutem będzie znajomość programów graficznych (Ps, Ai, Id),
  • Mile widziana znajomość Wordpress, systemów Profitroom i CRM oraz umiejętność marketing automation i przygotowania i wpinania kodów trakujących.

CO OFERUJEMY:

  • Pełną wyzwań pracę w profesjonalnym, ukierunkowanym na sukces zespole,
  • Przyjazną i otwartą atmosferę pracy,
  • Możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie,
  • Elastyczny czas pracy,
  • Kartę multisport, ubezpieczenie na życie.
Zapraszamy do składania CV poprzez przycisk APLIKUJ, znajdujący się na dole ogłoszenia.
Zapewniamy kandydatom całkowitą dyskrecję.
Zastrzegamy sobie możliwość kontaktu wyłącznie z wybranymi kandydatami.
Operator hotelu, Hossa.biz jako Spółka należąca do Grupy Kapitałowej Hossa, zarządzająca
i administrująca nieruchomościami biurowymi, hotelowymi i usługowymi, w tym prowadząca
kompleksową obsługę, wynajem i sprzedaż nieruchomości komercyjnych,
zaprasza do składania CV poprzez przycisk aplikowania, znajdujący się na dole ogłoszenia.

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi Kandydatami.

Ogłoszenie archiwalne