Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Junior Digital Marketing Specialist

LOANME sp. z o.o.O firmie

LOANME sp. z o.o.

aleje Jerozolimskie 142b

Warszawa

Twój zakres obowiązków

Zajmiesz się

• Wsparciem w:

o optymalizacji Google Ads

o tworzeniu media planów

o tworzeniu kampanii w zewnętrznych systemach partnerskich

o zarządzaniu stronami internetowymi

o pozyskiwaniu nowych partnerów online

o tworzeniu materiałów reklamowych

• Bieżącym monitoringiem efektów kampanii marketingowych i raportowaniem wyników

Nasze wymagania

• Posiada minimum 2 lata doświadczenia w pracy w dziale marketingu

• Ma podstawową znajomość Google ADS, Google Analytics

• Posiada umiejętność wyciągania wniosków i analizy danych

• Samodzielnie wykonuje powierzone obowiązki

• Jest proaktywna, zaangażowania, otwarta na zmiany

• Jest dobrze zorganizowana oraz chce się rozwijać w dynamicznej firmie

• Jest komunikatywna i posiada wysoką kulturę osobistą

To oferujemy

• Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

• Wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kompetencji

• Pracę w nowoczesnym biurze w centrum miasta

• Miłą atmosferę pracy w zgranym zespole

• Owocowe środy

• Prywatną opiekę medyczną na korzystnych warunkach

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • owoce

  • spotkania integracyjne

LoanMe to instytucja finansowa, która działa od 2015 roku w nieustannie rozwijającym się sektorze pożyczkodawców pozabankowych.

Przewiń do profilu firmy