Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Junior Digital Media Planner

Media Concept spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp. k.O firmie

Media Concept spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp. k.

Opalenicka 63

Poznań

Media Concept to wiodący niezależny dom mediowy:
planujemy i kupujemy kampanie reklamowe w mediach.

Obecnie szukamy osoby na stanowisko:

Opis stanowiska:

  • planowanie i zakup kampanii reklamowych w Internecie (a czasem także w mediach offline)
  • optymalizacja i monitorowanie wskaźników kampanii
  • przygotowywanie analiz efektywności kampanii internetowych
  • współpraca z mediami, agencjami reklamowymi, klientami
  • realny wpływ na media plany naszych klientów
  • wsparcie zespołu w bieżącej pracy

Wymagania:

  • zainteresowanie internetowymi technologiami, mediami i reklamą
  • interpretacja danych i wyciąganie wniosków
  • atutem będzie znajomość (nawet podstawowa) systemów Google Ads i Facebook Ads
  • dokładność, zaangażowanie i dobra organizacja pracy
  • wykształcenie wyższe lub bliskie ukończenia studia
  • znajomość Excela i Power Pointa
  • mile widziana znajomość angielskiego

Oferujemy:

  • pracę nad internetowymi media planami dla dużych marek
  • możliwość budowy kompetencji mediowych i reklamowych dzięki szkoleniom i konferencjom
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • brak korporacyjnych procedur, luźny dress code
  • parking rowerowy
  • dobrą atmosferę w zgranym zespole
  • niezbędny sprzęt
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez Media Concept spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp. k. z siedzibą w Warszawie, Plac Małachowskiego 2, 00-066 Warszawa zgodnie z ustawąz dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2016 r., poz. 922)”.

Klikając w przycisk „Aplikuj”, „Aplikuj teraz” lub w inny sposób wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne do Media Concept zgadzasz się na przetwarzanie przez Pracodawcę Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu.

Jeżeli chcesz, abyśmy zachowali Twoje CV w naszej bazie, umieść dodatkowo w CV następującą zgodę: „Zgadzam się na przetwarzanie przez Media Concept danych osobowych zawartych w moim zgłoszeniu rekrutacyjnym dla celów przyszłych rekrutacji”.

Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Działamy zgodnie z RODO, więcej informacji w polityce prywatności: www.mediaconcept.com.pl/polityka-prywatnosci/.

Skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami.

Ogłoszenie archiwalne