Albedo Marketing Sp. z o.o.

Junior Digital Planner

Albedo Marketing Sp. z o.o.O firmie

  • Góralska 3, Poznań
    Poznań, wielkopolskie
  • Ważna jeszcze 7 dni
    do: 20 maj 2021
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • młodszy specjalista (Junior)

Góralska 3

Poznań

Twój zakres obowiązków

  • Przygotowywanie mediaplanów do kampanii PPC

  • Planowanie działań w mediach społecznościowych

  • Praca z influencerami w różnych kanałach: YouTube, Instagram, Facebook, Twitch, TikTok

Nasze wymagania

  • Znajomość systemów reklamowych: Google Ads, Facebook Ads

  • Ogarnianie najnowszych trendów w mediach społecznościowych

  • Szukanie, szukanie i jeszcze raz szukanie sposobów, jak zrobić to lepiej

  • Zdolność strategicznego myślenia

  • Zainteresowanie światem influencerów. Tak na serio.

  • Mile widziani studenci takich kierunków jak: reklama i promocja, mediaworking, zarządzanie, marketing online

  • Uczenie się bez przerwy. Z naszą pomocą oczywiście!

To oferujemy

  • Elastyczne godziny pracy

  • Szansę na realizację własnych pomysłów

  • Uczestnictwo w warsztatach i szkoleniach

  • Pracę dla największych marek w kraju (Mastercard, Henkel, Polkomtel, Nestle, Whirlpool, Philips, Danone, IKEA, Żabka)

  • Możliwość częściowej pracy zdalnej

  • Awanse i superszybki rozwój!

  • Atmosferę, której wszyscy nam zazdroszczą

Tak się u nas pracuje

O stanowisku

Jesteś digitalowym naturszczykiem i chcesz rozwijać swoje talenty? Swiepowanie i scrollowanie masz w jednym palcu? Wyłączasz AdBlocka, żeby sprawdzić, co nowego w reklamach? No dobra, tu nas trochę poniosło, ale tak czy owak mamy pracę, która Ci się spodoba!