Oferta pracy

Junior DOCSIS Engineer / Młodszy Inżynier DOCSIS

VECTOR TECHNOLOGIES SA

  • Gdynia

    Gdynia, pomorskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • młodszy specjalista (Junior)
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Instalacja i uruchamianie urządzeń i środowisk sieciowych (hardware/software)

  • Konfiguracja urządzeń sieciowych

  • Zarządzanie zdarzeniami i rozwiązywanie problemów związanych ze sprzętem i infrastrukturą sieciową

  • Praca z najnowszymi rozwiązaniami z zakresu transmisji danych

  • Przeprowadzanie testów zgodności pomiędzy urządzeniami sieciowymi od różnych dostawców (tworzenie scenariuszy testowych i ich realizacja)

Nasze wymagania

  • Umiejętność konfiguracji urządzeń sieciowych (routery/switche)

  • Projektowanie sieci IP

  • Utrzymanie serwerów

  • Networking (VLAN, ACL, TCP/IP)

  • Konfigurację przełączników sieciowych

  • Podstawy protokołów routingu (OSPF/RIP)

  • Standardy DOCSIS

  • Narzędzia do monitoringu urządzeń sieciowych

To oferujemy

  • Pracę w firmie należącej do czołówki firm branży telekomunikacyjnej

  • Rozwój poprzez ambitne zadania i autonomię działania

  • Udział w rozwojowych projektach i możliwość wpływu na przyszły kształt biznesu

  • Współpraca z ekspertami i entuzjastami z różnych obszarów

  • Praca w stabilnej, 30-letniej firmie z tradycjami i wartościami kulturowymi

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • spotkania integracyjne

  • brak dress code’u

  • gry wideo w pracy

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

  • program rekomendacji pracowników

  • inicjatywy dobroczynne

  • świętowanie jubileuszy

  • webinary well-being

  • biuro w zaciszu natury