Ta oferta pracy jest nieaktualna od 158 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Junior Drive Test Inżynier

  • świętokrzyskie
  • Specjalista
  • 19.04.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Firma LCC należąca do Grupy TechMahindra, zatrudnia ponad 100 tys. pracowników na całym świecie i jest niezależnym wiodącym dostawcą usług związanym z sektorem telekomunikacyjnym. Specjalizuje się w usługach projektowania, pomiarów, budowy, zarządzania i utrzymania sieci w zakresie infrastruktury sieci oraz systemów IT.

    Firma LCC poszukuje kandydatów do pracy na stanowisku:

    Zadania:

    • Wykonywanie codziennych pomiarów sygnału sieci komórkowych zgodnie z planem
    • Realizacja pomiarów w nowoczesnych sieciach komórkowych na terenie:
      • Skandynawii
      • Krajów nadbałtyckich
      • Niemiec, Szwajcarii i Austrii
      • Polski
    • Pomiary wykonywane w zespołach dwuosobowych lub jednoosobowych
    • Zakres pomiarów obejmujący:
      • Obsługę systemów opartych na platformie PC / Windows
      • Codzienną weryfikację systemu pomiarowego, okablowania, anten
      • Obserwację postępu pomiarów
      • Samodzielną wstępna weryfikację wykonanych pomiarów
      • Codzienne przesyłanie zmierzonych danych

    Wymagania:

    • Wykształcenie wyższe, preferowane w kierunkach elektroniki, telekomunikacji, IT
    • Dobra znajomość języka angielskiego znajomość drugiego języka obcego będzie dodatkowym atutem
    • Dobra znajomość obsługi komputera
    • Zdolności diagnozowania i rozwiązywania problemów
    • Chęć poznawania innych kultur, podróży i pracy poza Polską bez konieczności częstych powrotów do kraju
    • Orientacja na detale oraz zdolność dokumentowania podejmowanych działań
    • Prawo jazdy kat. B

    Oferujemy:

    • Szkolenia z zagadnień telekomunikacji i pomiarów parametrów sieci komórkowych
    • Atrakcyjne warunki pracy w międzynarodowym środowisku
    • Koszty zakwaterowania oraz podróży pokrywa LCC
    • Możliwości rozwoju
    • Zatrudnienie na umowę o pracę

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

    Zastrzegamy kontakt tylko z wybranymi kandydatami.