Oferta pracy

Junior Drug Safety Specialist

PEOPLE Sp. z o.o.O firmie

  • Warszawa, mazowieckie

  • Ogłoszenie wygasło 20 dni temu
  • Rekrutacja zdalna
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)

Dla naszego klienta z branży farmaceutycznej poszukujemy:

Junior Drug Safety SpecialistNumer ref.: Spe/5/04/2020/MR-O&T

Opis stanowiska:

  • Wsparcie działu/zespołu Drug Safety w codziennych obowiązkach, między innymi w projektach pod kątem bezpieczeństwa farmakoterapii
  • Aktualizacja lokalnych procedur, standardów, instrukcji wskazanych przez Drug Safety Managera
  • Używanie wskazanych narzędzi i przestrzeganie Standardowych Procedur Operacyjnych
  • Rozwijanie wiedzy biznesowej w danej dziedzinie specjalistycznej oraz pozyskiwanie wiedzy od ekspertów
  • Branie udziału w projektach prowadzonych przez zespół w tym, MAP, NIS, inne wymagające nadzoru działu Drug Safety
  • Wsparcie Medical Managera w sprawach bezpieczeństwa farmakoterapii produktów leczniczych
  • Przygotowywanie prezentacji w programie Power Point
  • Przygotowywanie raportów oraz zestawień na zlecenie Drug Safety Managera
  • Wsparcie członków zespołu Drug Safety w szkoleniach

Wymagania:

  • Min. 2 letnie doświadczenie w działach Drug Safety / Pharmacovigilance
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym swobodną komunikacje min. B2
  • Wykształcenie wyższe (studia medyczne, farmaceutyczne, biotechnologiczne lub pokrewne)
  • MS Office w stopniu dobry ( w szczególności progra Excel)
  • Zdolności organizacyjne, interpersonalne oraz umiejętność pracy zespołowej
  • Systematyczność i dokładność w pracy

Oferujemy:

  • Zatrudnienie w ramach umowy o pracę
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Pakiet benefitów pozapłacowych: program Kafeteria, karta Multisport, prywata opieka medyczna, nauka języka angielskiego
  • Praca na pełen etat (pon.-czw. 8:00 – 16:30; pt. 8:00-14:00)
  • Możliwość rozwoju w międzynarodowej firmie z branży farmaceutycznej
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Kim jesteśmy?

Od 23 lat z powodzeniem łączymy pracowników i pracodawców. Sukcesy zawdzięczamy naszemu podejściu, zgodnie z którym Human Resources przekształcamy w Human Relations. Dlaczego? Bo w naszej branży profesjonalizm to odnajdywanie wspólnego mianownika między pracownikami, a pracodawcami.

Wpis do Rejestru Agencji Zatrudnienia nr 403.

Ogłoszenie archiwalne