Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Junior e-Commerce Data Analyst / Młodszy Specjalista ds. Analiz Danych

DP Polska S.A.

  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę, umowa zlecenie, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • młodszy specjalista (Junior)
  • praca hybrydowa
  • Praca od zaraz
  • rekrutacja zdalna

Dąbrowiecka 30

Praga-Południe

Warszawa

Technologie, których używamy

Wymagane

  • Power BI

  • SQL

  • Google Analytics

  • Power Query

  • Python

Twój zakres obowiązków

  • Tworzenie raportów interaktywnych za pomocą narzędzia Power BI

  • Tworzenie modeli danych z wykorzystaniem baz danych SQL

  • Tworzenie, optymalizacja i automatyzacja raportów oraz analiz (m.in. z wykorzystaniem Power Query)

  • Analizy sprzedaży i marżowości

  • Prowadzenie analiz produktowych

  • Współudział w monitorowaniu i optymalizacji ROI wydatków marketingowych

Nasze wymagania

  • Bardzo dobra znajomość Microsoft Excel

  • Umiejętność pracy na bazach danych - podstawy SQL

  • Minimum roczne doświadczenie na podobnym stanowisku

  • Wiedza o trendach i zachowaniach konsumenckich w Internecie

  • Umiejętności tworzenia raportów, analiz i prezentacji

Mile widziane

  • Znajomość Google Analytics, Power Query oraz Python

Tak organizujemy naszą pracę

Liczba osób w zespole

  • 7

Tak pracujemy

  • wewnątrz organizacji
  • masz wpływ na wybór narzędzi i technologii
  • masz wpływ na rozwiązania technologiczne

Takie dajemy możliwości rozwoju

  • czas na rozwój Twoich pomysłów

  • przestrzeń do eksperymentowania

  • szkolenia wewnątrzfirmowe

  • szkolenia zewnętrzne

  • wymiana wiedzy technicznej w firmie

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie i możliwość rozwoju zawodowego w firmie odpowiedzialnej za jedne z najpopularniejszych marek w branży gastronomicznej w Polsce i na świecie

  • Ubezpieczenie NNW od pierwszego dnia pracy

  • Możliwość łączenia pracy zdalnej z pracą w biurze firmy na Saskiej Kępie

  • 30 minut przerwy w ciągu dnia pracy (wliczonej w czas pracy)

  • Zniżkę -50% na wszystkie dania z naszych kart menu

  • Zniżkę -50% na kartę sportową

  • Brak dress code’u

  • Kupony na pizzę

  • Serdeczną i twórczą atmosfery pracy w zgranym zespole

  • Udział w eventach firmowych (wyjazdy, grille)

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • owoce

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • spotkania integracyjne

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • program rekomendacji pracowników

Dalsze etapy rekrutacji

  • Wybrani kandydaci otrzymają krótki test ze znajomości MS Excel/SQL do wykonania w domu (termin wykonania zostanie przekazany drogą mailową)

  • Osoby z najlepszymi wynikami zostaną zaproszene na spotkanie z przedstawicielami Działu HR oraz Marketingu (face-to-face/MS Teams)

Co kryje się za sukcesem jednej z najlepszych na świecie marek restauracyjnych? To ludzie, którzy chcą, aby każdy dzień był lepszy od poprzedniego. Niezależnie od tego, czy wprowadzamy nowe technologie, takie jak strona do zamówień, aplikacje do zamawiania głosowego, nowoczesne contact center, czy też opracowujemy pyszne, nowe pozycje w menu, to zawsze jesteśmy oddani naszym Klientom.

Jeżeli jesteś osobą posiadającą doświadczenie w pracy z PowerBI i MS Excel, znasz podstawy SQL oraz lubisz zjeść najlepszą pizzę to zapraszamy do udziału w rekrutacji!

Przewiń do profilu firmy