Oferta pracy

Junior E-Commerce Key Account Manager

4KRAFT sp. z o.o.

  • dolnośląskie

    dolnośląskie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • młodszy specjalista (Junior)
  • praca zdalna
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Rozwijanie solidnych i trwałych relacji handlowych z Amazon

  • Kierowanie zespołem odpowiedzialnym za sprzedaż B2B na platformie Amazon w Europie

  • Analizowanie rynku zamówień w celu wzmocnienia pozycji marki na platformie Amazon

  • Przygotowywanie prognoz sprzedaży według krajów i produktów

  • Raportowanie sprzedaży i rentowności

  • Analizowanie raportów Amazon w celu maksymalizacji udziału w rynku, sprzedaży i zysków oraz przedstawianie planów działania

  • Negocjowanie rocznych warunków

  • Współpraca z innymi działami w firmie m.in. działem logistyki, marketingu oraz księgowości

  • Raportowanie do E-Commerce Manager

Nasze wymagania

  • Minimum 2-letnie doświadczenie w sprzedaży B2B na rynkach zagranicznych – warunek konieczny

  • Znajomość języka angielskiego na poziomie C1-C2

  • Biegła obsługa pakietu Microsoft Office

  • Znajomość zagadnień e-commerce

  • Wysoko rozwinięte umiejętności negocjacyjne i przywódcze

  • Dobra organizacja pracy - umiejętność planowania i koordynacji zadań

Mile widziane

  • Doświadczenie w pracy z Amazon (sprzedaż B2B)

  • Doświadczenie w reklamie cyfrowej na platformach Amazon

  • Doświadczenie w zarządzaniu zespołem

  • Wykształcenie wyższe w obszarze administracji biznesowej, finansów, sprzedaży lub dziedzin pokrewnych

  • Znajomość dodatkowego języka na poziomie B2 (niemiecki, francuski, hiszpański lub włoski)

  • Znajomość branży dziecięcej

To oferujemy

  • Stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę pracę

  • Przejrzysty system wynagradzania i premiowania

  • Przyjazną atmosferę opartą o wzajemny szacunek, zaufanie i współpracę

  • Wdrożenie i przeszkolenie do pracy

  • Możliwość wykorzystania znajomości języka obcego w międzynarodowym środowisku

  • Zdobycie doświadczenia zawodowego w nowocześnie zarządzanym biznesie

  • Dofinansowanie do rozwijania wiedzy i kompetencji wymaganych na stanowisku

  • Dofinansowanie do benefitów takich jak opieka medyczna (Luxmed) i karta Multisport

  • Możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego

4KRAFT to właściciel marki Kinderkraft, czołowego brandu produktów dziecięcych w Polsce i Europie. Działamy w kanałach sprzedaży tradycyjnej i e-commerce wykorzystując modele B2B oraz B2C. Firma powstała w 2011 roku i stale się rozwijamy, a naszym celem jest zostać liderem rynku!

Naszą misją jest zapewnienie młodym rodzicom rozwiązań, które sprawią, że powitanie na świecie wyczekiwanego maleństwa będzie łatwiejsze. Nad każdym z naszych produktów pracuje zespół specjalistów, który dopracowuje wszystkie szczegóły dbając o bezpieczeństwo, funkcjonalność i design produktów.

Poszukujemy pozytywnych, zaangażowanych osób, które chcą wspólnie budować pozycję czołowej marki produktów dziecięcych.

Przewiń do profilu firmy