Junior E-commerce Marketing Specialist - Młodszy specjalista ds. marketingu e-commerce

YELLOW OCTOPUS EU sp. z o.o. SPÓŁKA KOMANDYTOWAO firmie

  • Gromadzka 5
    Sokołów (pow. pruszkowski), mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło 3 dni temu
  • Pracodawca nie wymaga CV
  • Umowa o pracę, Umowa zlecenie, Kontrakt B2B
  • Pełny etat
  • Specjalista

YELLOW OCTOPUS EU sp. z o.o. SPÓŁKA KOMANDYTOWA

Gromadzka 5

Sokołów (pow. pruszkowski)

Europejski dostawca rozwiązań zrównoważonego rozwoju dla branży fashion.

Zakres obowiązków

  • współtworzenie strategii marketingowych (promocji sklepów internetowych B2B i B2C, aplikacji mobilnych)
  • współtworzenie strategii SEM/GDN/FB ADS/IG ADS
  • administrowanie treścią na stronach internetowych i mediach społecznościowych
  • prowadzenie kampanii reklamowych
  • tworzenie podstawowych materiałów graficznych samodzielnie i/lub we współpracy z grafikami

Wymagania:

  • min. roczne doświadczenie w marketingu
  • umiejętność kreatywnego myślenia i wdrażania innowacyjnych pomysłów
  • dobra znajomość obowiązujących trendów oraz narzędzi do optymalizacji i planowania kampanii
  • mile widziane: znajomość obsługi Adobe Photoshop
  • lekkie pióro, umiejętność tworzenia i redagowania tekstów i haseł reklamowych
  • dobra organizacja pracy
  • umiejętność pracy w zespole
  • dobra znajomość języka angielskiego
  • mile widziana znajomość branży fashion

Co oferujemy:

  • pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • umowę o pracę
  • pracę przy wielu ciekawych projektach o zasięgu globalnym
  • atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do umiejętności i doświadczenia

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy