Oferta pracy

E-commerce specialista s ČJ, Varšava + RELOKAČNÍ BONUS

Westwing.pl

  • Twarda 18, Warszawa
    Warszawa, Masovian
  • offer expired a month ago
  • contract of employment
  • full-time
  • specialist (Mid / Regular)
  • remote recruitment

Westwing.pl

Twarda 18

Warszawa

Your responsibilities

Co budete dělat?

• Dbát na správnost informací na stránkách westwing.cz / westwingnow.cz s ohledem na potřeby zákazníka

• Překládat popisky jednotlivých výrobků, kreativní texty včetně textů do newsletteru z polštiny do češtiny

• Pomáhat optimalizovat texty SEO pro Wordpress

• Tvořit slovník a usnadňovat si tak práci

• Pracovat s moderními programy a systémy např. při tvorbě cen produktů, posílání raportů

• Nahrávat data do systému

Our requirements

Co byste měl/a umět?

• Perfektně ovládat češtinu (gramatiku a stylistiku)

• Znát polštinu na základní úrovni, a pokud ji neznáte, tak chuť se ji naučit

• Nebát se výzev a příležitostí

• Mít pozitivní přístup a být flexibilní

• Požadujeme pečlivost, komunikativnost, příjemné vystupování, zodpovědnost

What we offer

Co nabízíme?

• Relokační bonus v případě přestěhování se do Varšavy, nabízíme i práci z Čech bez bonusu

• Zázemí stabilní a prosperující mezinárodní společnosti, na kterou se i v této těžké době mohou zaměstnanci spolehnout

• Motivační finanční ohodnocení

• Pracovní smlouvu na dobu neurčitou (po 3 měsíční zkušební době)

• Osobní přístup k zaměstnanci

• Přátelské pracovní prostředí, krásnou kancelář v centru Varšavy (v tuto chvíli pracujeme v hybridním modelu)

• 20-26 dní dovolené

• Pracovní dobu 8-16, 9-17,10-18 řídíme se týdenním plánem práce týmu

• Možnost osobního rozvoje a získání nových zkušeností (workshopy, insight sessions)

• Soukromou zdravotní péči, dofinancování karty MultiSport, CityFit

• Slevu na výrobky Westwing Collection ve výši 40%

• Finanční odměna za doporučení nového zaměstnance

• Nezapomenutelné integrační akce

  • Benefits

  • sharing the costs of sports activities

  • private medical care

  • life insurance

  • remote work opportunities

  • fruits

  • corporate products and services at discounted prices

  • integration events

  • corporate library

  • no dress code

  • coffee / tea

  • redeployment package

  • christmas gifts

  • charity initiatives

Westwing.pl

Ve Westwing se řídíme mottem: „To inspire and make every home a beautiful home!“ Díky našim inspiracím, radám a tipům získá Váš interiér jinou tvář a otevřeme Vám nový pohled na zařizování domácnosti, které nemusí být jen černobílé, nudné a funkční.

Staňte se i Vy členem skvělého týmu a pracujte v jedné z největších evropských e-commerce firem s výrobky určenými pro vybavení a dekoraci bytových interiérů. Působíme v 11 zemích a denně inspirujeme více než 30 milionů klientů.

V tuto chvíli hledáme nového kolegu/kolegyni do českého týmu. Rádi přivítáme i absolventy a osoby, které si chtějí zkusit něco nového

Scroll to the company’s profile