Oferta pracy

Junior E-commerce Specialist with German

Randstad Polska Sp. z o.o.

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło 18 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • młodszy specjalista (Junior)
  • praca hybrydowa

Rekrutujemy dla

Szukasz pracy w firmie, dla której liczy się innowacja, zrównoważony rozwój i dążenie do wyznaczonych celów?

Znasz język niemiecki i chcesz używać go w codziennej pracy?

Jeśli Twoje odpowiedzi na powyższe pytania są twierdzące - daj się poznać i zaaplikuj! Chętnie porozmawiamy z Tobą o możliwościach kariery.

Twój zakres obowiązków

  • tworzenie i dostosowywanie opisu produktów oraz listy szczegółów w języku niemieckim

  • zarządzanie danymi w programie Excel

  • obsługa systemów E-commerce

  • współpraca z międzynarodowymi działami firmy

  • wsparcie zespołu w bieżących projektach

Wymagania pracodawcy

  • bardzo dobra znajomość języka niemieckiego - min. C1

  • dobra znajomość języka angielskiego - min. B2

  • znajomość zasad poprawności językowej i stylistycznej

  • umiejętność posługiwania się programem MS Excel

Pracodawca oferuje

  • roczny kontrakt po 3 miesiącach okresu próbnego (z możliwością otrzymania umowy o pracę na czas nieokreślony)

  • pakiet benefitów m.in.: prywatna opieka medyczna, karta Multisport i ubezpieczenie na życie

  • pracę w trybie hybrydowym

  • możliwość rozwoju osobistego i zdobycia cennego doświadczenia w szybko rozwijającej się międzynarodowej organizacji

  • dynamiczną atmosferę pracy

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

Przewiń do profilu firmy