Ta oferta pracy jest nieaktualna od 321 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Junior E-mail marketing specialist

  • Warszawa, mazowieckie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 02.11.2017

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Fascynują Cię liczby?
    Excel nie ma przed Tobą tajemnic?
    Chcesz mieć wpływ na podejmowane działania i decyzje?
    Dołącz do nas!

    W naszym serwisie Travelist.pl sprzedajemy oferty kilkuset hoteli, każdy z nich ma wiele rodzajów pokoi, inne ceny na poszczególne daty i różne usługi dodatkowe. Musimy zarządzać naszą ofertą tak, aby użytkownicy mogli znaleźć atrakcyjny pobyt dla siebie w najlepszych cenach na rynku. Praca ta obejmuje ogromną ilość analiz bieżących i okresowych, tak aby zapewnić najlepszą konwersję i wiele rezerwacji.

    Obecnie szukamy kandydatów na stanowisko:

    Junior E-mail Marketing Specialist
    Miejsce pracy: Warszawa

    Podsumowanie zadań:

    Osoba na tym stanowisku odpowiadała będzie za tworzenie, wysyłkę i mierzenie efektywnych kampanii e-mailingowych. W naszej komunikacji z klientami mocno stawiamy na kanał e-mail, który pomaga nam maksymalizować wartość każdego klienta w długim czasie. Dobra strategia komunikacji, oraz wykorzystanie najnowszych technologii do personalizacji treści, jest kluczem do naszego sukcesu.

    Wymagane jest minimum roczne doświadczenie w pracy z jednym z rynkowych systemów mailingowych (np. FreshMail, SalesManago, GetResponse, MailChimp, ExpertSender, ExactTarget, Emarsys).

    Zadania:

    • Przygotowywanie wysyłek mailingowych
    • Definiowanie, tworzenie i zarządzanie segmentami użytkowników
    • Planowanie i prowadzenie testów A/B
    • Monitorowanie głównych wskaźników efektywności i ich maksymalizacja
    • Tworzenie kreatywnych treści we współpracy z zespołem Editorial i Visual Content

    Wymagania:

    • Minimum rok doświadczenia w przygotowywaniu kampanii mailingowych
    • Doświadczenie w pracy z narzędziami do obsługi wysyłek mailingowych
    • Zdolności organizacyjne, wysoka precyzja i sktupulatność
    • Szybkie tempo pracy, umiejętność odnalezienia się w dynamicznym środowisku
    • Umiejętność redagowania tekstów, poprawność językowa
    • Komunikatywny angielski

    Oferujemy:

    • Przyjazne biuro w centrum Warszawy z bogatym pakietem socjalnym (napoje, owoce, płatki śniadaniowe, słodkości)
    • Dobrą atmosferę pracy w profesjonalnym zespole
    • Stałe wynagrodzenie
    • Wsparcie merytoryczne i operacyjne
    • Możliwość rozwoju w strukturach lokalnych i międzynarodowych
    • Zestaw benefitów pracowniczych (ubezpieczenia zdrowotne, NW, multisport)
    CV z klauzulą o zgodzie na przetwarzanie Twoich danych osobowych
    wyślij za pomocą przycisku "APLIKUJ".