Oferta pracy

Junior E-marketing Specialist with German

Devire O firmie

  • dolnośląskie

  • Ogłoszenie wygasło 18 dni temu
  • Rekrutacja zdalna
  • Praca zdalna
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Młodszy specjalista (Junior)
Junior E-marketing Specialist with GermanNumer ref.: PL42819

Naszym Klientem jest firma będąca czołowym producentem i dystrybutorem produktów dziecięcych w Polsce i Europie. W związku z rozwojem firmy na rynki zagraniczne, poszukujemy obecnie Kandydatów na stanowisko Młodszego specjalisty ds. e-marketingu z językiem niemieckim.

Zakres obowiązków:

  • Planowanie, realizacja oraz analiza działań marketingowych, wspierających sprzedaż w kanałach internetowych B2C i B2B (marketplace Amazon, ebay, porównywarki cenowe, etc.)
  • Tworzenie i wdrażanie mediaplanów działań marketingowych online
  • Ścisła współpraca z działem handlowym i partnerami biznesowymi
  • Realizacja wyznaczonych KPI (analiza efektywności, optymalizacja i raportowanie prowadzonych działań marketingowych)
  • Bieżąca analiza rynku, konkurencji oraz trendów w obszarze e-commerce

Oczekiwania wobec Kandydatów:

  • Minimum roczne doświadczenie w prowadzeniu kampanii marketingowych w Google
  • Bardzo dobra znajomość języka niemieckiego (B2/C1)
  • Doświadczenie w tworzeniu i realizacji kampanii performance marketingowych i znajomość narzędzi online marketingowych
  • Bardzo dobra organizacja pracy i chęć zdobywania wiedzy

Co oferuje nasz Klient?

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Atrakcyjne wynagrodzenie wraz z przejrzystym systemem premiowania
  • Pakiet benefitów pracowniczych (Luxmed) i karta Multisport
  • Przyjazną atmosferę opartą o wzajemny szacunek oraz elastyczny czas pracy
  • Dofinansowanie do szkoleń rozwijających wiedzę i kompetencję na danym stanowisku
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy