Ta oferta pracy jest nieaktualna od 175 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Junior eMerchandising Account Manager

  • Warszawa, mazowieckie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 27.03.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Grupa Dentsu Aegis Network Polska jest częścią globalnej sieci Dentsu Aegis Network. Jako jedna z pierwszych jest prawdziwie globalną siecią komunikacji marketingowej odpowiadającą swoją ofertą na potrzeby ery cyfrowej. W Polsce jej skład wchodzą globalne marki: Carat, iProspect, RED8, Isobar, Posterscope, Vizeum, Amplifi, Amnet, Hypermedia linked by Isobar oraz Lubię to! linked by Isobar.

    Dentsu Aegis Network dąży do tego, aby być siecią wybieraną na całym świecie przez klientów poszukujących najwyższej klasy ekspertyzy, wiedzy i największych możliwości w zakresie usług związanych z marką, mediami i komunikacją cyfrową.

    Obecnie do naszego zespołu poszukujemy osób na stanowisko:
    Miejsce pracy: Warszawa

    Zakres obowiązków:

    • Implementacja treści eCommerce (A+ page, LP, Strefy marek),
    • Analiza trendów rynkowych, zachowania użytkowników eSklepów, działań konkurencji w zakresie
      e-commerce,
    • Ścisła współpraca z działem technologii, designu, Client Service, Delivery,
    • Realizacja projektów długoterminowych,
    • Budowanie i utrzymywanie relacji z międzynarodowymi klientami, oparte na dobrym zrozumieniu
      ich potrzeb,
    • Prowadzenie dokumentacji projektowej.

    Wymagania:

    • Bardzo dobra znajomość jęz. angielskiego i niemieckiego/hiszpańskiego,
    • Minimum roczne doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku bądź w agencji digitalowej,
    • Znajomość pakietu MS Office w szczególności Excel i Power Point,
    • Łatwość nawiązywania kontaktów,
    • Znajomość zagadnień eCommerce (path to purchase, UX, WC),
    • Dodatkowo mile widziana podstawowa znajomość HTML,
    • Dobra organizacja pracy własnej,
    • Umiejętności pracy w zespole.

    W zamian za Twoje zaangażowanie oferujemy Ci:

    • pracę w multidyscyplinarnych zespołach dla międzynarodowych klientów,
    • pracę w nowoczesnym biurze ze strefami relaksu, siłownią, parkingiem rowerowym, oraz Day Care
      dla dzieci,
    • możliwość angażowania się w projekty z zakresu innowacyjnych technologii
      (Maker Lab - https://hypermedia.pl/#Work),
    • hektolitry pysznej, gorącej kawy!,
    • możliwość zmiany ścieżki rozwoju poprzez udział w otwartych rekrutacjach wewnętrznych w ramach całej sieci Dentsu Aegis Network.

    Prosimy o uwzględnieniu w CV następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883)”