Logo Pracuj.pl

Junior Enterprise Developer

SYGEON sp. z o.o.O firmie

  • Poznań
    Poznań, wielkopolskie
  • ogłoszenie wygasło rok temu
  • umowa o pracę, umowa zlecenie, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • młodszy specjalista (Junior)
  • praca stacjonarna

Twój zakres obowiązków

  • Implementacja procesów biznesowych
  • Analiza wymagań biznesowych, tworzenie specyfikacji funkcjonalnych i technicznych
  • Udział w projektowaniu i programowaniu rozszerzeń funkcjonalności systemów SAP, Salesforce, Microsoft
  • Realizacja projektów integracyjnych dla systemów SAP, Salesforce, Microsoft
  • Kreowanie nowych rozwiązań z zakresu projektowania technicznego, kodowania, testowania
  • Aktywne uczestnictwo w realizacji zadań wynikających z cyklu projektu oraz analiza wymagań biznesowych i projektowanie modelu rozwiązania we współpracy z zespołem projektowym
  • Wsparcie zespołu w realizacji codziennych zadań związanych z analizą, budową i testowaniem aplikacji
  • Tworzenie dokumentacji technicznej do systemu
  • Ścisła współpraca z liderami obszarów
  • Ciągła nauka ze wszystkich dostępnych źródeł

Nasze wymagania

  • Angielski (minimum B2) - znajomość innych języków obcych jest cennym atutem
  • Podstawowa znajomość procesów biznesowych w organizacjach
  • Podstawowa umiejętność programowania minimum w jednym z wymienionych języków (ABAP, Java, C#, C++, Python, JavaScript, Visual Basic – VBS/VB.NET)
  • Umiejętność analitycznego myślenia
  • Zaangażowanie i chęć nauki
  • Otwartość na wyzwania
  • Znajomość baz danych oraz języka SQL
  • Samodzielność zespołowa
  • Zdolność do szybkiego przyswajania wiedzy
  • Doświadczenie w pracy w innej organizacji
  • Mile widziane doświadczenie przy pracy z systemami ERP (SAP, Microsoft, Oracle)
  • Mile widziana miłość do wypieków :)

To oferujemy

  • Współpraca w oparciu o UoP/ Umowę zlecenie lub kontrakt B2B
  • Duże możliwości rozwoju i podnoszenia swoich umiejętności
  • Dostęp do wewnętrznej bazy wiedzy, doświadczonego zespołu oraz autoryzowanych szkoleń i materiałów dostawców oprogramowania
  • Praca przy wielu ciekawych projektach dla liderów z różnych branż
  • Wszelkie niezbędne narzędzia do wykonywania pracy
  • Zdobycie doświadczenia przy projektowaniu i wdrażaniu systemów SAP (SAP ECC, S/4HANA, PI/PO/CPI), Salesforce, Mulesoft, Microsoft
  • Zdobycie doświadczenia w programowaniu systemów klasy enterprise (ABAP, APEX, JAVA, PYTHON)
  • Nowoczesne, dobrze zaopatrzone biuro w centrum Poznania
  • Bogaty pakiet socjalny (m.in. Lux Med, Multisport)

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • ubezpieczenie na życie
  • spotkania integracyjne
  • służbowy telefon do użytku prywatnego
  • brak dress code’u
  • kawa / herbata
  • parking dla pracowników
  • możliwość uzyskania uprawnień

O nas

Sygeon to firma specjalizująca się w projektach związanych z wdrożeniem i integracją systemu SAP. Świadczymy usługi dla liderów wielu branż realizując projekty o zróżnicowanej skali złożoności- w Polsce i na świecie. Jesteśmy w trakcie poszerzania zespołów projektowych. Jeśli interesują Cię przedstawione zagadnienia, masz zdolności analityczne, jesteś chętny nauki i zaangażowany w swój rozwój zawodowy zapraszamy do kontaktu!

Junior Enterprise Developer, Poznań