Logo Pracuj.pl

Junior equities trader - Makler papierów wartościowych

X-Trade Brokers Dom Maklerski S.A.O firmie

  • Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • młodszy specjalista (Junior)
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

Praca na stanowisku Junior equities trader polega między innymi na:

- obsłudze systemy transakcyjnego,

- nadzorowaniu wykonywania przez XTB usługi przyjmowania i przekazywania zleceń na rynkach regulowanych w Europie i USA (akcje, ETF),

-śledzeniu corporate actions,

-odpowiadaniu na pytania przekazywane przez zespół obsługi klientów.

Nasze wymagania

Powiększamy zespół traderów obsługujących obrót papierami wartościowymi na rynku polskim i giełdach zagranicznych. Poszukujemy kandydatów, którzy stawiają pierwsze kroki na rynku kapitałowym. Oczekujemy spełnienia przynajmniej jednego z poniższych kryteriów:

- posiadanie licencji maklera papierów wartościowych (MPW);

- ukończenie kursu przygotowującego do egzaminu na MPW;

- doświadczenie inwestowania własnych pieniędzy na rynkach regulowanych.

To oferujemy

  • pracę w małym zespole (mniej niż 10 osób)
  • możliwość uczenia się od doświadczonych traderów,
  • pracę na zmianach porannych i popołudniowych,
  • możliwość nauki programowania w językach VBA, SQL, itp..

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie nauki języków
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • ubezpieczenie na życie
  • owoce
  • spotkania integracyjne
  • gry wideo w pracy
  • Multisport

X-Trade Brokers Dom Maklerski S.A.

XTB to przede wszystkim innowacyjność i ciągły rozwój. Tworzymy największą firmę FinTech w Polsce, specjalizującą się w obrocie pozagiełdowymi, pochodnymi instrumentami finansowymi. Działamy na ponad 10 rynkach min. w Europie i Ameryce Południowej. Globalnie zatrudniamy ponad 400 osób. Stawiamy na rozwój naszych pracowników, dlatego XTB jest najlepszym miejscem, aby zdobyć doświadczenie i rozwijać nabyte umiejętności. Nasza innowacyjna działalność, produkty i technologie są doceniane przez inwestorów i rynek. W tym roku zdobyliśmy już 4 nagrody przyznawane podczas największej branżowej konferencji 'Invest Cuffs' - Polish Forex Broker of the Year, Product of the Year, Polish CFD Broker of the Year, Marketing Campaign of the Year.

Junior equities trader - Makler papierów wartościowych, Warszawa