Oferta pracy

Junior Equities Trader

XTB

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło 4 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), młodszy specjalista (Junior)
  • rekrutacja zdalna

Technologie, których używamy

Wymagane

  • MS Excel

  • VBA

  • SQL

Twój zakres obowiązków

  • konfiguracja systemu transakcyjnego

  • nadzorowanie prawidłowości obsługi zleceń klientów

  • obsługa zdarzeń korporacyjnych (corporate actions)

  • rekoncyliacja ekspozycji rynkowej

  • współpraca z zespołem IT

Nasze wymagania

  • wiedza na temat zasad funkcjonowania rynków regulowanych

  • biegła znajomość języka angielskiego

  • umiejętność pracy z danymi w MS Excel

  • podstawy VBA, SQL, itp. będą dodatkowym atutem

To oferujemy

  • pracę w największym FinTechu w Polsce

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • realny wpływ na rozwój firmy

  • benefity pozapłacowe

  • dogodną komunikacyjnie lokalizację, nowoczesne biuro w okolicach Ronda Daszyńskiego

  • dodatkowy dzień wolny od pracy z okazji urodzin

  • dodatkowy dzień wolny od pracy z okazji opieki nad dzieckiem do 1 roku życia.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • Multisport

  • dodatkowy dzień wolnego z okazji urodzin

  • dodatkowy dzień na opiekę nad dzieckiem do 1 roku życia

XTB

XTB to przede wszystkim innowacyjność i ciągły rozwój. Tworzymy największą firmę FinTech w Polsce, specjalizującą się w obrocie pozagiełdowymi, pochodnymi instrumentami finansowymi. Działamy na ponad 10 rynkach min. w Europie i Ameryce Południowej. Globalnie zatrudniamy ponad 400 osób. Stawiamy na rozwój naszych pracowników, dlatego XTB jest najlepszym miejscem, aby zdobyć doświadczenie i rozwijać nabyte umiejętności. Nasza innowacyjna działalność, produkty i technologie są doceniane przez inwestorów i rynek. W tym roku zdobyliśmy już 4 nagrody przyznawane podczas największej branżowej konferencji 'Invest Cuffs' - Polish Forex Broker of the Year, Product of the Year, Polish CFD Broker of the Year, Marketing Campaign of the Year.

Przewiń do profilu firmy

Informacje dodatkowe

Nie przejmuj się, jeżeli nie spełniasz wszystkich wymagań. Jeżeli jesteś komunikatywnym team playerem z chęcią do zdobywania nowej wiedzy i dobrze posługujesz się językiem angielskim - nauczymy Cię wszystkiego sami!