Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Junior Event Manager

Bossa Nova Events Sp. z o.o.O firmie

  • Cegielniana 4A
    Kraków, małopolskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Rekrutacja zdalna
  • Umowa o pracę, Kontrakt B2B
  • Pełny etat
  • Specjalista

Bossa Nova Events Sp. z o.o.

Cegielniana 4A

Kraków

Agencja Eventowa - od 15 lat organizujemy eventy firmowe. Miejsce, gdzie spotkasz doświadczonych ludzi z pasją, energią i nieograniczoną kreatywnością. Dbamy o najmniejsze detale, dlatego koncepcja naszych realizacji i eventów firmowych jest zawsze spójna i szyta na miarę potrzeb Klientów. Zawsze łączymy w imprezach firmowych kreatywność z profesjonalizmem. Tworzymy kreatywne i unikatowe koncepcje imprez firmowych zarówno w trybie online jak i w realu.

OPIS STANOWISKA

  • współtworzenie kreatywnych koncepcji eventowych, śledzenie trendów na rynku eventowym
  • przygotowywanie prezentacji w programach typu Canva/ Power Point/ Keynote
  • wsparcie dla event managera w realizacji projektów eventowych
  • udział w realizacjach eventowych (online i offline) - wsparcie przy produkcji eventu

WYMAGANIA

  • wielozadaniowość w realizowaniu powierzonych zadań
  • kreatywność, otwartość na oryginalne pomysły i wyzwania
  • zaangażowanie i energia w działaniu - warunek konieczny :)
  • umiejętność pracy pod presją czasu
  • umiejętność zapanowania nad tysiącem rozmaitych, nowych pojawiających się tematów eventowych
  • bardzo dobra organizacja czasu pracy
  • dobra znajomość angielskiego w mowie i piśmie
  • podstawowa znajomość programów Adobe - będzie dodatkowych atutem
  • doświadczenie w branży eventowej - będzie dodatkowym atutem
  • znajomość nowinek marketingowych czy innych narzędzi - będzie dodatkowym atutem, też lubimy się rozwijać :)
  • gotowość podjęcia pracy od marca

CO OFERUJEMY

  • udział w nieustannej przygodzie, czyli pracę w fajnej, kreatywnej agencji eventowej :)
  • doświadczenie w projektach ze znanymi markami i ciekawymi projektami eventowymi
  • duże wsparcie merytoryczne i możliwości rozwoju
  • atmosferę wsparcia i współpracy
  • pakiet niezbędnych narzędzi do pracy
  • stabilną pracę w oparciu o umowę o pracę lub umowę B2B na pełen etat (okres próbny 3 miesiące)

CYKL REKRUTACJI

I etap - kontakt z wybranymi kandydatami i wstępna rozmowa online

II etap - spotkanie w biurze, rozmowa o warunkach zatrudnienia i zadanie do wykonania

III etap - rozmowa finalna i wybór kandydata

▫ Zastrzegamy sobie kontakt tylko z wybranymi kandydatami ▫

Jeśli nie masz doświadczenia, a spełniasz niektóre z naszych wymagań - napisz do nas, być może najpierw zaprosimy Cię na płatny staż!

Ogłoszenie archiwalne