Oferta pracy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?
Phenicoptere Sp. z o.o.

Junior Export Manager

Phenicoptere Sp. z o.o.O firmie

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • Ważna jeszcze 4 dni
    do: 12 maj 2021
  • kontrakt B2B
  • pełny etat
  • młodszy specjalista (Junior)

Twój zakres obowiązków

  • CRM:

  • Współpraca z kluczowymi klientami na rynku europejskim i eksportowym w zakresie sprzedaży marek GLOV, Delete Makeup, OEM

  • Przyjmowanie i realizowanie zamówień wspólnie z działem logistycznym

  • Motywowanie klientów do realizacji zaplanowanych targetów

  • Optymalizowanie rentowności aktualnych klientów

  • Sporządzanie analiz sprzedaży klientów

  • Negocjowanie, wsparcie marketingowe w sieciach handlowych

  • NEW BUSINESS DEVELOPMENT:

  • Badanie potencjalnych rynków, budowanie strategii pokrycia rynku

  • Poszukiwanie najlepszych partnerów do sprzedaży posiadanych marek

  • Skuteczne docieranie do partnerów z ofertą

  • Negocjowanie warunków handlowych i planów marketingowych

  • Uczestniczenie w zagranicznych targach i spotkaniach biznesowych

  • TRADE MARKETING:

  • Planowanie i organizowanie akcji trade marketingowych wspierających sprzedaż

  • Planowanie i tworzenie wsparcia POS dla klientów wspólnie z działem graficznym

  • Tworzenie całorocznych planów trade marketingowych dla klientów, wspólnie z działem marketingowym

  • Wzmacnianie rotacji produktów zaplanowanymi działaniami

Nasze wymagania

  • Min. 2-letnie doświadczenie w FMCG lub rynku kosmetycznym na stanowisku sprzedawcy/export

  • Mocny focus na wyniki sprzedażowe

  • Samodzielność, wydajna praca, deadline-oriented, pro-aktywna postawa

  • Strategiczne myślenie 360 stopni

  • Mocno rozwinięte umiejętności analityczne, negocjacyjne, wiedza marketingowa

  • Komunikatywność, proaktywność w podejmowaniu wyzwań i nastawienie na cel

  • Bardzo dobra znajomość MS Office (Excel, PowerPoint, Word), WRIKE,

  • Absolutnie biegła znajomość języka angielskiego, (95% wykonywanej pracy jest w języku angielskim)

To oferujemy

  • Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku o bardzo dużym potencjale wzrostowym

  • Pracę z produktami najwyższej jakości. Tworzymy produkty na globalnym innowacyjnym poziomie

  • Jasną ścieżkę kariery oraz udział w projektach pozwalających na ciągły rozwój i spełnienie zawodowe

  • Niezbędne narzędzia pracy oraz wsparcie zespołu profesjonalistów

  • System kursów i szkoleń wewnętrznych i zewnętrznych

  • Opiekę medyczną w MEDICOVER

  • Kartę Multisport

  • Możliwość pracy zdalnej

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • możliwość pracy zdalnej

Spółka Phenicoptere Sp. z o.o. - dynamicznie rozwijająca się firma z branży beauty. Producent i dystrybutor marki GLOV, innowacyjnych rękawic do demakijażu samą wodą, akcesoriów SPA oraz innowacyjnych kosmetyków do pielęgnacji. Działamy w ponad 40 krajach, z sukcesem współpracując z największymi markami z całego świata. Jeśli chcesz mieć realny wpływ na dalszy rozwój jednej z najszybciej rozwijających się spółek w Centralnej i Wschodniej Europie wg rankingu Deloitte Technology Fast 50, dołącz do nas!

Przewiń do profilu firmy