Oferta pracy

Junior Export Sales Specialist

Komputronik S.A w restrukturyzacjiO firmie

  • Międzyleska 4, Wrocław
    Wrocław, dolnośląskie
  • Ogłoszenie wygasło 21 dni temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), młodszy specjalista (Junior)

Komputronik S.A w restrukturyzacji

Międzyleska 4

Wrocław

Twój zakres obowiązków

  • Aktywne docieranie do zagranicznych partnerów biznesowych B2B i budowanie bazy klientów, poprzez kontakt telefoniczny i mailowy

  • Budowanie i rozwijanie długoterminowej współpracy z klientami B2B

  • Przygotowywanie ofert i sprzedaż produktów Komputronik S.A. (głównie elektronika, RTV/AGD)

  • Monitorowanie rynku pod kątem szans sprzedażowych

  • Raportowanie podejmowanych przez Ciebie działań

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w sprzedaży (mile widziane doświadczenie w kontakcie z klientem B2B i klientem zagranicznym)

  • Dobra znajomość języka angielskiego, pozwalająca na swobodną komunikację z klientem w mowie i piśmie (warunek konieczny)

  • Proaktywność w działaniu, niezbędna przy pozyskiwaniu nowych klientów

  • Elastyczność i zdolności negocjacyjne

  • Umiejętności budowania długotrwałych relacji biznesowych

  • Znajomość zagadnień z obszaru logistyki międzynarodowej będzie Twoim dodatkowym atutem

  • Mile widziana znajomość innego języka obcego

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • brak dress code’u

  • parking dla pracowników

  • strefa relaksu

  • program rekomendacji pracowników

  • rekrutacje wewnętrzne