Ta oferta pracy jest nieaktualna od 11 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Junior Facebook Ads Specialist

  • Warszawa, mazowieckie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 2019-01-10

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top

    ITF jest innowacyjną agencją reklamową, dostarczającą klientom kompleksowe usługi z zakresu marketingu internetowego. Wykorzystujemy w naszej codziennej pracy najnowsze technologie, autorskie rozwiązania analityczne i know-how najlepszych specjalistów, aby wspólnie wdrażać efektywne rozwiązania reklamowe.. Największą wartością naszej firmy jest Zespół - to ludzie młodzi, zaangażowani, którym oferujemy odpowiedzialność i samodzielność, realny wpływ na wynik oraz swobodę w szukaniu rozwiązań.

    line
    Miejsce pracy: Warszawa
    Nr ref.: JF/2019/MZ

    ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

    • przygotowanie i obsługa kampanii paid social (Facebook - w tym video, Instagram, You Tube)
    • prowadzenie kampanii zarówno na rynku polskim jak i na rynkach zagranicznych
    • bieżący monitoring , optymalizacja kampanii pod kątem założonych KPI
    • opracowanie raportów i wyników
    • analiza trendów w social mediach, rekomendacja nowych rozwiązań

    OCZEKIWANIA:

    • wykształcenie wyższe lub student/ka ostatnich lat
    • min. roczne doświadczenie w prowadzeniu kampanii z zakresu paid social oraz w optymalizacji kampanii pod zróżnicowane cele
    • dobra znajomość takich narzędzi jak Power Editor i Menedżer Reklam
    • umiejętność posługiwania się pakietem MS Office, zwłaszcza programem MS Excel
    • znajomość języka angielskiego w stopniu umożliwiającym swobodną komunikację
    • szybkie rozwiązywanie problemów i otwartość na nowe wyzwania
    • umiejętność analitycznego myślenia i wyciągania wniosków

    OFERUJEMY:

    • realny rozwój, autonomię i poczucie odpowiedzialności
    • możliwość realizacji własnych pomysłów
    • współpracę z zespołem doświadczonych specjalistów Facebook Ads
    • prywatną opiekę medyczna i kartę Multisport
    • elastyczne godziny pracy
    • świetną lokalizację biura w samym centrum Warszawy
    Dołącz do nas!

    Jeśli uważasz, że powinieneś do nas dołączyć a powyższe stanowisko nie jest dla Ciebie interesujące, wyślij swoje CV za pomocą przycisku aplikowania - liczymy, że będziemy mogli Ci pomóc ;-)
    bottom
    Prosimy o przesłanie CV w formacie PDF oraz zamieszczenie w nazwie pliku swojego imienia i nazwiska