JUNIOR FACILITY MANAGER

Empik S.A.

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • ważna jeszcze 14 dni
    do: 17 lut 2023
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), młodszy specjalista (Junior)
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

· Realizacja gospodarki odpadami

· Nadzór nad nieruchomościami w obrębie swojego zakresu

· Współtworzenie budżetów opex i capex

· Zarządzanie dokumentacją z zakresu utrzymania nieruchomości

· Zarządzanie, koordynacja i nadzór nad pracami firm podwykonawczych odpowiedzialnych za techniczne utrzymanie w tym naprawy i modernizacje lokali

· Przeprowadzanie zamówień dostawców technicznych i usług zgodnie z wymaganiami

· Analiza i optymalizacja wydatków na nieruchomości w tym koszty mediów

· Bieżące raportowanie do przełożonego.

Nasze wymagania

· Znajomość rozporządzeń i ustaw dot. utrzymania nieruchomości FM;

· Praktyczna wiedza z zakresu funkcjonowania lokali handlowych w tym obsługi instalacji HVAC, p-poż, CCTV, i elektrycznych;

· Umiejętność podejmowania decyzji i brania za nie odpowiedzialności;

· Jesteś pozytywnie nastawiony – optymizm;

· Znajomość pakietu MS Office;

· Rozwinięte umiejętności analizy i syntezy danych.

· Doświadczenie na podobnym stanowisku min 2 lata

· Wykształcenie kierunkowe administracja i zarządzanie nieruchomościami

· Czynne prawo jazdy kat B oraz gotowość do sporadycznych podróży służbowych

· Mile widziana praktyczna wiedza z zakresu BDO i CRO oraz posiadanie uprawnień SEP.

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • elastyczny czas pracy

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • dofinansowanie wypoczynku

Empik S.A.

Empik to firma, która inspiruje Klientów do rozwijania swoich pasji, a jej Pracowników niesie pozytywna energia i wzajemna życzliwość. Dołączając do naszego zespołu będziesz pracować w otoczeniu ciekawych i inspirujących produktów.

Przewiń do profilu firmy