Ta oferta pracy jest nieaktualna od 62 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Junior Fashion Buyer

  • Warszawa, mazowieckie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 14.09.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Grupa HubStyle to firma działająca w branży modowej. Jesteśmy właścicielem silnych marek lifestyleowych: Sugarfree i Cardio Bunny

    Jeśli poszukujesz dynamicznego, zwinnego, podążającego za trendami zespołu, chcesz się stale rozwijać i wzrastać wraz z firmą, nasz ecommerce jest dla Ciebie. Cechują nas ambicja i zaangażowanie, chcemy projektować rozwiązania, które przekroczą oczekiwania klientów. Zakupy z nami powinny być dla klienta piękną przygodą.

    Miejsce pracy: Warszawa

    Twoje zadania:

    • wprowadzanie do sprzedaży nowych produktów
    • odpowiedzialność za utrzymanie polityki cenowej i marżowej
    • sprawne negocjowanie cen zakupu oraz warunków dostaw
    • nawiązywanie nowych oraz utrzymywanie dotychczasowych kontaktów handlowych z dostawcami w Polsce i za granią
    • dokonywanie zamówień oraz bieżąca współpraca z polskim i zagranicznym rynkiem dostawców
    • monitorowanie dynamiki sprzedaży produktów i adekwatne reagowanie, proponowanie zmian
    • budowanie współpracy z obszarem logistyki, marketingu i sprzedaży

    Czego oczekujemy?

    • minimum 2-letnego doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku
    • silnego nastawienia na sourcing produktów od zagranicznych dostawców
    • swobody w posługiwaniu się językiem angielskim
    • doświadczenia w budowaniu długoterminowych relacji z dostawcami i umiejętności efektywnej pracy w ramach budowanych relacji biznesowych
    • umiejętności prowadzenia negocjacji na wysokim poziomie oraz sukcesów w tym zakresie
    • chęci i umiejętności pracy na wskaźnikach KPI
    • gotowości do samodzielnego prowadzenia procesu zakupowego end to end: od sourcingu, poprzez złożenie zamówienia, dopracowanie opakowania, designu, współpracę z agencjami celnymi, aż po dostarczenie produktu do magazynu
    • łatwości i dokładności w zarządzaniu dokumentacją i terminowością w projekcie

    Oferujemy:

    • udział w tworzeniu produktu marzeń oraz bezpośredni wpływ na rozwój naszych marek
    • pracę w zgranym zespole i wesołej atmosferze
    • doskonałą lokalizację biura: Metro Dworzec Gdański
    • elastyczne godziny pracy i forma zatrudnienia
    • preferencyjne warunki zakupu naszych produktów
    • urodzinowy dzień wolny
    • prywatną opiekę medyczną
    • 40% zniżki na produkty naszych marek

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

    Prosimy o dołączenie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w niniejszym dokumencie dla potrzeb niezbędnych do realizacji obecnego jak i przyszłych procesów rekrutacyjnych zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 o Ochronie Danych Osobowych, (Dz. Ustaw nr 133 poz. 883, z art. 23 i następnych ww. ustawy).