Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Junior FEA Engineer

MW Lublin Sp. z o.o.

  • Lublin

    Lublin, lubelskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • młodszy specjalista (Junior)

Twój zakres obowiązków

  • Tworzenie modeli 3D

  • Symulacje MES (analizy strukturalne, analizy dynamiczne, analizy nieliniowe)

  • Optymalizacja w celu określenia najlepszego rozwiązania

  • Poszukiwanie w bazie wyrobów rozwiązań już istniejących i proponowanie ich

  • Porównywanie wyrobów i dążenie do ich optymalizacji

  • Zarządzanie bazą danych MES

  • Przygotowywanie wstępnych wymagań oraz dokumentacji kół

Nasze wymagania

  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego (poziom min. B2)

  • Wykształcenie techniczne (wyższe, ostatnie lata studiów, szkoła średnia techniczna)

  • Nastawienie na projektowanie i pracę zespołową

  • Nieschematyczne, wielotorowe podejście do problemu.

  • Analityczne myślenie, umiejętność rozwiązywania problemów i organizacji pracy własnej

  • Mile widziana znajomość języków obcych (włoski, francuski, niemiecki)

  • Przyjazna postawa, otwarty umysł

To oferujemy

  • Możliwość dołączenia do międzynarodowego zespołu R&D

  • Szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne, wsparcie doświadczonych specjalistów, ścieżka rozwoju kariery z możliwością awansu i pracy w centrali we Włoszech

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • Dofinansowanie do wybranej formy benefitu (opieka medyczna, pakiet sportowy, ubezpieczenie grupowe)

  • Zakładowy Fundusz Świadczeń Socjalnych (dofinansowanie do świąt i wypoczynku)

  • Imprezy integracyjne i pikniki rodzinne

MW Lublin Sp. z o.o. – jesteśmy firmą działająca w przemyśle motoryzacyjnym, zajmująca się produkcją felg stalowych do samochodów osobowych i dostawczych. Wchodzimy w skład grupy kapitałowej CLN. W związku z uruchomieniem nowych linii produkcyjnych poszukujemy osób, które pomogą nam w rozwoju i usprawnianiu procesów technologicznych oraz nadzorze nad nowymi liniami produkcyjnymi.

Przewiń do profilu firmy