Logo Pracuj.pl

Junior Finance Consultant- płatny staż

Spring Professional PolandO firmie

  • Wrocław
    Wrocław, dolnośląskie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • praktykant / stażysta
  • praca zdalna, praca hybrydowa
  • Praca od zaraz

Rekrutujemy dla

Dla naszego Klienta, jednego z największych firm na rynku globalnym zajmujących się konsultingiem szeroko pojętych finansów, poszukujemy absolwentów uczelni wyższych (ekonomia/księgowość), którzy chcieliby rozpocząć swoją karierę w finansach! Kandydat na stanowisku Junior Finance Consultant dołączy do międzynarodowego zespołu konsultingowego z działu FP&A w którym rozwinie swoje umiejętności pod okiem specjalistów w różnorodnych projektach.

Twój zakres obowiązków

  • Wsparcie specjalistów w różnorodnych projektach z zakresu finansów
  • Doradztwo Klientom w transformacjach procesów biznesowych
  • Współudział w przeprowadzaniu ocen procesów finansowych w danych projektach i poprawianie ich wydajności
  • Analiza procesów finansowych i tworzenie rozwiązań do występujących problemów
  • Wprowadzanie innowacyjnych pomysłów

Wymagania pracodawcy

  • Status absolwenta po studiach z kierunków takich jak finanse, ekonomia i pokrewnych
  • Chęci do pracy o charakterze projektowym- dynamiczne i różnorodne wyzwania
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego (min. B2)
  • Zdolności analitycznego myślenia

Mile widziane

  • Znajomość języka francuskiego/niemieckiego na poziomie minimum B1

Pracodawca oferuje

  • Prace w międzynarodowej firmie, która daje wiele możliwości rozwoju
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Zatrudnienie po zakończonym stażu
  • Prywatną opiekę zdrowotną
  • Bony świąteczne
  • Szkolenia i kursy podnoszące kwalifikacje

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie nauki języków
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • ubezpieczenie na życie
  • możliwość pracy zdalnej
  • elastyczny czas pracy

Spring Professional Poland

A global recruitment leader, connecting management professionals with roles and opportunities across all industries.

Aktualne oferty pracodawcy
09/09/22/DF

Junior Finance Consultant- płatny staż, Wrocław