Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Junior Finance Consultant- płatny staż

Spring Professional Poland

  • Wrocław

    Wrocław, dolnośląskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • praktykant / stażysta
  • praca zdalna, praca hybrydowa
  • Praca od zaraz

Rekrutujemy dla

Dla naszego Klienta, jednego z największych firm na rynku globalnym zajmujących się konsultingiem szeroko pojętych finansów, poszukujemy absolwentów uczelni wyższych (ekonomia/księgowość), którzy chcieliby rozpocząć swoją karierę w finansach! Kandydat na stanowisku Junior Finance Consultant dołączy do międzynarodowego zespołu konsultingowego z działu FP&A w którym rozwinie swoje umiejętności pod okiem specjalistów w różnorodnych projektach.

Twój zakres obowiązków

  • Wsparcie specjalistów w różnorodnych projektach z zakresu finansów

  • Doradztwo Klientom w transformacjach procesów biznesowych

  • Współudział w przeprowadzaniu ocen procesów finansowych w danych projektach i poprawianie ich wydajności

  • Analiza procesów finansowych i tworzenie rozwiązań do występujących problemów

  • Wprowadzanie innowacyjnych pomysłów

Wymagania pracodawcy

  • Status absolwenta po studiach z kierunków takich jak finanse, ekonomia i pokrewnych

  • Chęci do pracy o charakterze projektowym- dynamiczne i różnorodne wyzwania

  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego (min. B2)

  • Zdolności analitycznego myślenia

Mile widziane

  • Znajomość języka francuskiego/niemieckiego na poziomie minimum B1

Pracodawca oferuje

  • Prace w międzynarodowej firmie, która daje wiele możliwości rozwoju

  • Atrakcyjne wynagrodzenie

  • Zatrudnienie po zakończonym stażu

  • Prywatną opiekę zdrowotną

  • Bony świąteczne

  • Szkolenia i kursy podnoszące kwalifikacje

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

A global recruitment leader, connecting management professionals with roles and opportunities across all industries.

Przewiń do profilu firmy