Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Junior Finance Consultant

ANEGIS sp. z o.o.O firmie

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło 17 dni temu
  • umowa zlecenie, kontrakt B2B
  • młodszy specjalista (Junior)

Twój zakres obowiązków

  • Współpraca pomiędzy działem finansowo-księgowym klienta a działem technicznym

  • Pomoc klientowi w określeniu jego potrzeb dostosowanych do profilu prowadzonego biznesu

  • Zapewnienie wsparcia i obsługi rozwiązań dla klienta

Nasze wymagania

  • Student/studentka po 3 roku studiów na kierunku ścisłym (np. informatyka, matematyka), kierunku ekonomicznym

Mile widziane

  • Wiedza z zakresu finansów i księgowości

  • Umiejętność analitycznego myślenia

  • Zainteresowanie systemami ERP

  • Znajomość Microsoft Dynamics 365

To oferujemy

  • Rozwój w obszarach: finanse i controlling

  • Atrakcyjne wynagrodzenie

  • Stabilne zatrudnienie i rozwój zawodowy w międzynarodowym środowisku

  • Stałe wsparcie oraz współpracę z najlepszymi specjalistami

  • Wybór preferowanej formy zatrudnienia (umowa zlecenie/umowa B2B)

  • Elastyczny czas pracy, w tym możliwość pracy zdalnej

  • Spotkania integracyjne, wyjazdy firmowe oraz wspólne rozwijanie pasji

  • Benefity

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • spotkania integracyjne