Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Junior Finances Officer

Weegree

  • Opole

    Opole, opolskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę, umowa zlecenie, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • młodszy specjalista (Junior)
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz
  • rekrutacja zdalna
  • запрошуємо працівників з України
ukrainian-friendly-overlay
Запрошуємо працівників з України
Роботодавець відкритий для працевлаштування громадян України

Twój zakres obowiązków

  • Bieżącą obsługą księgową: wystawianiem faktur, księgowaniem zdarzeń gospodarczych, nadzorem na rozrachunkami

  • Współpracą z instytucjami zewnętrznymi (US, ZUS, GUS, NBP)

Wymagania pracodawcy

  • Wyższe wykształcenie kierunkowe: Finanse, rachunkowość

  • Silne nastawienie na rozwój zawodowy

  • Dobra znajomość pakietu MS Office

  • sumienność, dokładność

Mile widziane

  • doświadczenie na podobnym stanowisku

  • znajomość COMARCH XL

Pracodawca oferuje

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę lub B2B

  • Atrakcyjne wynagrodzenie ustalane na podstawie Twoich umiejętność

  • System prowizyjny

  • Realne wsparcie Twojego rozwoju poprzez kursy i szkolenia od samego początku zatrudnienia - m.in. I stopień księgowości

  • Przyjazny proces wdrożeniowy oraz wsparcie doświadczonego zespołu

  • Elastyczne godziny pracy, które pozwolą Ci zachować work-life balance

  • Dofinansowania do codziennych obiadów

  • Dofinansowania dojazdów na rowerze do pracy

  • Pracę w nowoczesnym biurze w centrum miasta z darmowym parkingiem

  • Darmowy masaż raz w tygodniu w godzinach pracy

  • Darmowy dostęp do siłowni na terenie biura 24/7

Benefity

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • elastyczny czas pracy

  • spotkania integracyjne

  • siłownia w biurze

  • brak dress code’u

  • gry wideo w pracy

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

  • bony żywieniowe

  • masaż w godzinach pracy

  • dofinansowania dojazdów na rowerach

Chcesz poznać więcej szczegółów? Zachęcamy do kontaktu +48 532 768 399

Weegree

WEEGREE.COM Sp. z o.o. jest firmą działającą w obszarach outsourcingu zatrudnienia, technologii informatycznych oraz consultingu HR. Od 19 lat współpracujemy z klientami z Belgii, Holandii i Polski. Solidność, wysoka jakość i indywidualne podejście do każdego projektu to nasze największe atuty. Wieloletnie doświadczenie pozwala zrozumieć nam potrzeby rynku, co owocuje budowaniem długotrwałych relacji.

Przewiń do profilu firmy