Ta oferta pracy jest nieaktualna od 1267 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Junior Financial Analyst (Product Controller)

  • Warszawa, mazowieckie
  • Specjalista
  • 24.03.2015

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    /praca/EmailApplyChoosePopup?oid=3842864"
    Światowy lider rekrutacji specjalistów i kadry zarządzającej głównie w obszarach IT, inżynieria i finanse. Experis powstał z połączenia wiedzy i doświadczenia Manpower Professional oraz Elan IT.

    Obecnie dla jednego z naszych Klientów poszukujemy Kandydatów na stanowisko:
    Junior Financial Analyst (Derivatives area)
    Miejsce pracy: Warszawa
    Nr ref.: JPC/03/15/130/MW

    Opis stanowiska
    • Timely validation and accurate affirmation of all captured trades
    • Performing reconciliations between internal and external data systems
    • Ensuring accuracy and completeness of all the results & submissions
    • Taking over new processes in line with business requirements
    • Ensuring process documentation is properly completed, reviewed and updated
    • Identifying improvements in the processes
    • Establishing and good relations with internal and external clients
    Wymagania
    • University degree in Economy, Quantitative Methods or similar
    • Good understanding of financial markets (products, valuation & risk across various asset classes) and characteristic products (Derivatives based on Interest Rates)
    • Very good knowledge of  Excel
    • Knowledge of VBA - would be an advantage
    • Very good English skills
    • Strong analytical skills
    Oferta
    • Work in a multinational environment
    • Possibilities of personal and professional development
    • Good work conditions
    • Permanent job

    If you are interested in this offer please send your CV on:

    [email protected]

    Thank you for your interest in this position. We kindly inform that we contact with only selected candidates.

    Osoby zainteresowane ogłoszeniem prosimy o przesłanie aplikacji.

    Prosimy o załączenie do aplikacji następującej klauzuli: /praca/EmailApplyChoosePopup?oid=3842864" data-popup=/praca/EmailApplyChoosePopup?oid=3842864 data-apply="popup"Niniejszym wyrażam dobrowolnie zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w moim CV przez ManpowerGroup Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Nowogrodzkiej 68, do celów związanych z procesem rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jednolity: Dz. U. 2014 r. poz. 1182). Wyrażam także zgodę na udostępnianie moich danych osobowych innym podmiotom z ManpowerGroup oraz potencjalnym pracodawcom do celów związanych z procesem rekrutacji. Przysługuje mi prawo dostępu do moich danych i ich poprawiania./praca/EmailApplyChoosePopup?oid=3842864" data-popup=/praca/EmailApplyChoosePopup?oid=3842864 data-apply="popup"

    Agencja zatrudnienia nr 412.