Ta oferta pracy jest nieaktualna od 281 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Junior Financial - Business Analyst

  • Gdańsk, pomorskie
  • Specjalista
  • 13.11.2017

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top

    Aptiv, wcześniej: Delphi, jest globalną firmą technologiczną, która rozwija bezpieczniejsze, bardziej przyjazne dla środowiska i zapewniające lepszą łączność rozwiązania, umożliwiając przyszłość mobilności. Z siedzibą w Gillingham w Anglii, Aptiv zatrudnia 147 tysięcy pracowników i prowadzi 14 centrów technologicznych oraz zakłady produkcyjne i ośrodki wsparcia klienta w 45 krajach.

    Więcej na stronie: aptiv.com

    W związku z dalszym rozwojem, do naszego zakładu w Gdańsku poszukujemy kandydatów na stanowisko:

    Junior Financial/Business Analyst
    Location: Gdańsk

    Obowiązki:

    • sporządzanie raportów i analiz
    • bieżąca kontrola i śledzenie zapotrzebowania na materiał
    • współpraca z centrami technicznymi w Europie
    • identyfikowanie potencjalnych luk w procesie zgłaszania zapotrzebowania na materiał, proponowanie rozwiązań we współpracy z zaangażowanymi stronami

    Wymagania:

    • bardzo dobra znajomość Ms Excel
    • wysoko rozwinięte umiejętności analityczne
    • bardzo dobra znajomość języka angielskiego (konieczna do bieżącej komunikacji w sprawach zawodowych)
    • łatwość poruszania się w systemach informatycznych
    • umiejętność organizacji pracy własnej

    Wszystkim zatrudnionym osobom oferujemy: umowę o pracę, system premiowy, konieczne do pracy szkolenia oraz możliwość dalszego rozwoju zawodowego.

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając APLIKUJ

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29.08.97 Dz. U. 133 Poz. 883).

    To learn more about Aptiv visit: aptiv.com