Junior Financial - Business Analyst

  • Gdańsk, pomorskie
  • Specjalista
  • 13.11.2017
  • Ważna jeszcze 19 dni (do 13.12.2017)

Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

Delphi jest wiodącym światowym dostawcą rozwiązań elektronicznych i technologii systemowych dla sektora motoryzacyjnego. W Polsce firma zatrudnia obecnie ponad 4 tys. pracowników w trzech zakładach oraz centrum technicznym. Inżynierowie od lat wymieniają Delphi w czołówce pracodawców, dla których chcieliby pracować.

Zakład w Gdańsku zajmuje się produkcją przełączników do samochodów.

W związku z dalszym rozwojem, do naszego zakładu w Gdańsku poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Junior Financial/Business Analyst
Miejsce pracy: Gdańsk

Obowiązki:

  • sporządzanie raportów i analiz
  • bieżąca kontrola i śledzenie zapotrzebowania na materiał
  • współpraca z centrami technicznymi w Europie
  • identyfikowanie potencjalnych luk w procesie zgłaszania zapotrzebowania na materiał, proponowanie rozwiązań we współpracy z zaangażowanymi stronami

Wymagania:

  • bardzo dobra znajomość Ms Excel
  • wysoko rozwinięte umiejętności analityczne
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego (konieczna do bieżącej komunikacji w sprawach zawodowych)
  • łatwość poruszania się w systemach informatycznych
  • umiejętność organizacji pracy własnej

Wszystkim zatrudnionym osobom oferujemy: umowę o pracę, system premiowy, konieczne do pracy szkolenia oraz możliwość dalszego rozwoju zawodowego.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając APLIKUJ

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29.08.97 Dz. U. 133 Poz. 883).

Niepoprawne hasło albo email.

Niepoprawne hasło.

Wystąpił błąd podczas logowania.

Niepoprawny link.

  • lub Załóż konto

Załóż konto

Załóż konto, aby łatwiej szukać pracy.

Przepraszamy, podczas rejestracji wystąpił błąd.

Użytkownik o podanym adresie e-mail jest już zarejestrowany.

Przepraszamy, wystąpił błąd podczas tworzenia użytkownika

  • lub Zaloguj się