Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Junior Financial Controller

Epcido Sp. z o.o.

  • Żabi Kruk 16, Gdańsk
    Gdańsk, pomorskie
  • ogłoszenie wygasło 5 miesięcy temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • młodszy specjalista (Junior)
  • praca stacjonarna, praca hybrydowa
  • Praca od zaraz
  • rekrutacja zdalna

Żabi Kruk 16

Gdańsk

Twój zakres obowiązków

  • weryfikacja poprawności faktur, wprowadzanie ich do rejestru, opisywanie dokumentacji

  • przygotowywanie dokumentów dla księgowości

  • sporządzanie kalkulacji finansowych na bieżące potrzeby zarządu

  • weryfikacja TS i kilometrówek

  • rozliczanie podwykonawców

  • rozliczanie delegacji

  • zarządzanie płatnościami bankowymi

  • tworzenie rejestru przychodów i rozchodów

  • dbanie o poprawny obieg dokumentów w firmie

Nasze wymagania

  • dobra znajomość języka angielskiego

  • biegłość w obsłudze MS Excel

  • samodzielność

  • rzetelność

  • skrupulatność

  • terminowość

  • umiejętność analitycznego myślenia

Mile widziane

  • doświadczenie na podobnym stanowisku

  • wykształcenie wyższe ekonomiczne - rachunkowość/finanse

  • doświadczenie w prowadzeniu dokumentacji

To oferujemy

  • Wynagrodzenie uzależnione od doświadczenia i umiejętności

  • Stabilne zatrudnienie (umowa o pracę)

  • Międzynarodowe środowisko pracy

  • Benefity: prywatna opieka zdrowotna, dofinansowanie karty Multisport, miejsce parkingowe, dobra kawa w biurze

  • Możliwości rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji w pracy

  • Stabilne godziny pracy 8:00-16:00 w naszym biurze w Gdańsku (ul. Żabi Kruk 16)

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • program rekomendacji pracowników

  • platforma do nauki języków obcych

O Grupie Epcido

Od 2016 roku Epcido specjalizuje się w wykonywaniu instalacji, serwisowaniu i uruchamianiu centrów dystrybucyjnych w Ameryce Północnej i Europie. Nasi wykwalifikowani i zmotywowani technicy i kierownicy projektów budują złożone systemy magazynowe i instalują zautomatyzowane urządzenia do dystrybucji handlu elektronicznego. Epcido jest częścią firmy inżynierskiej Eltronic Group, która działa w ramach megatrendów: automatyzacja i cyfryzacja, power-to-x oraz x-to-power. Dzisiaj Grupa Eltronic liczy ponad 900 pracowników na całym świecie. Epcido łączy globalną obecność i doświadczenie z lokalną wiedzą i siłą roboczą, aby podjąć się realizacji projektów w dowolnym miejscu na świecie. Rozwijamy się w Stanach Zjednoczonych, ponieważ rynek magazynowania i dystrybucji szybko się powiększa. Będąc częścią Epcido, dołączysz do przyjaznego, wysoko wykwalifikowanego zespołu w zróżnicowanej i satysfakcjonującej pracy z możliwościami rozwoju. Do realizacji naszych projektów wykorzystujemy najnowsze technologie i fachowe planowanie. Zawsze upewniamy się, że w każdym aspekcie naszej działalności postępujemy właściwie i cenimy naszych pracowników.

Przewiń do profilu firmy

Aplikowanie

  • Prześlij swoje CV z dokładnym opisem obowiązków w poprzednich miejscach pracy

  • Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami