Oferta pracy

Junior Financial Controller

Volkswagen Group Services sp. z o.o.O firmie

Volkswagen Group Services sp. z o.o.

Szyperska 14

Poznań

Volkswagen Group Services sp. z o.o. powstało w kwietniu 2016 roku jako AutoVision Polska, centrum kompetencji z obszaru księgowości (Competence Centre Accounting) . W grudniu 2017 roku organizacja rozpoczęła działalność pod nową nazwą nawiązującą bezpośrednio do tradycji marki. Z siedzibą zlokalizowaną w centrum Poznania Volkswagen Group Services skupia się na usługach księgowych dla innych europejskich spółek Volkswagen w ramach trzech obszarów: Księgi Głównej, Należności i Zobowiązań. Z powodzeniem rozwija wachlarz świadczonych usług dodając do niego nowe obszary działalności.

Aktualnie poszukujemy:

Zadania:

  • bieżące wsparcie Kontrolera Finansowego w wykonywanych zadaniach,
  • wykonywanie zadań z zakresu controllingu i raportowania finansowego,
  • przygotowywanie raportów i analiz,
  • udział w budżetowaniu i przygotowaniu cyklicznych prognoz finansowych,
  • przygotowywanie raportów i analiz finansowych ad-hoc,
  • comiesięczne raportowanie dla zarządu w uzgodnionym standardzie.

Oczekiwania:

  • wykształcenie wyższe w sektorze finansów,
  • doświadczenie w obszarze finansów / controllingu min. 1 rok,
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego (min.B2),
  • znajomość języka niemieckiego będzie zaletą,
  • wiedza z obszaru rachunkowości finansowej i zarządczej oraz finansów przedsiębiorstw,
  • znajomość narzędzi do konsolidacji danych będzie zaletą,
  • znajomość narzędzi do raportowania (BI),
  • dobra znajomość MS Office ,w szczególności Excela oraz Power Point-a,
  • analityczny umysł,
  • samodzielność, rzetelność, odpowiedzialność i dokładność,
  • koncentracja na wykonywaniu zadań,
  • umiejętność zarządzania sobą w czasie,
  • wysoki poziom etyki biznesu.

Oferujemy:

  • realne możliwości rozwoju w międzynarodowej organizacji,
  • kultura organizacyjna oparta na zaufaniu i szacunku,
  • atrakcyjny pakiet benefitów.

  • Przyjazna kultura organizacyjna
  • Elastyczny czas pracy
  • Szkolenia
  • System kafeteryjny MyBenefit
  • Opieka medyczna
  • Ubezpieczenie grupowe
  • Karta Multisport
  • Zniżki pracownicze
    na zakup samochodów VW
  • Nowoczesne
    i przestronne biuro
    w centrum Poznania
  • Bony świąteczne i wakacyjne
  • Premia roczna uzależniona
    od wyników pracy
  • Świeże owoce

Osoby zainteresowane prosimy o aplikację poprzez przycisk „Aplikuj”

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy