Logo Pracuj.pl

Junior Financial Controller

Solid Bridge Solutions Sp. z o.o.O firmie

  • Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • młodszy specjalista (Junior)
  • praca hybrydowa

Rekrutujemy dla

Dla naszego Klienta, międzynarodowej firmy z rynku FMCG sukcesywnie rozwijającego swoją działalność biznesową w Polsce oraz regionie CEE, poszukujemy kandydatów na stanowisko Junior Financial Controller.

Twój zakres obowiązków

  • Udział w przygotowaniu budżetów i prognoz finansowych oraz analiza ich wykonania
  • Sporządzanie miesięcznych oraz kwartalnych raportów kosztowych i ich analiza
  • Współpraca z księgowością przy zamknięciach miesięcznych i przygotowaniu raportowania finansowego
  • Analiza i kontrola zapisów księgowych
  • Bliska współpraca z działem marketingu i sprzedaży w zakresie wsparcia analitycznego i finansowego
  • Sporządzanie raportów oraz rekomendacji na potrzeby zarządu firmy
  • Przygotowywanie narzędzi wspierających pracę działu finansowego
  • Przegląd i weryfikacja procesów i procedur pod kątem audytowym
  • Zapewnienie kontroli kredytowej w dedykowanych jednostkach biznesowych

Wymagania pracodawcy

  • Wykształcenie wyższe
  • 2-4 lata doświadczenia zawodowego w pracy w dziale finansowym w obszarze analiz finansowych / kontrolingu w międzynarodowej firmie i/lub audycie
  • Doświadczenie w raportowaniu finansowym i procesie zamknięcia miesiąca/roku
  • Bardzo dobra znajomość MS Excel, znajomość systemu SAP jest mile widziana
  • Zdolność myślenia syntetycznego i analitycznego
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego i polskiego
  • Samodzielność, komunikatywność, asertywność

Aktualne oferty pracodawcy
SBS/24/0108/JFC

Junior Financial Controller, Warszawa