Ta oferta pracy jest nieaktualna od 151 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Junior Front-end Developer

  • Gdańsk, pomorskie
  • Specjalista
  • 17.12.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    AS-PL Sp. z o.o.

    AS-PL Sp. z o.o. jest przedsiębiorstwem ze 100% polskim kapitałem, działającą w branży rozruszników i alternatorów.

    Firma została założona w 1992 jako Auto-Starter, obecnie Spółka zatrudnia ponad 250 wykwalifikowanych pracowników.

    Wieloletnie kontakty handlowe i sprzedaż do ponad 60 krajów na całym świecie sprawia, że firma znajduje się w czołówce wiodących dostawców części i podzespołów elektrycznych do pojazdów w Europie.

    Miejsce pracy: Gdańsk

    Opis stanowiska:

    • Rozwój zestawu alikacji wspomagających działanie firmy.
    • Rozwój platformy sprzedażowej firmy.
    • Uczestniczenie w projektowaniu infrastruktury IT firmy.

    Wymagania:

    • Znajomość technologi frontendowych: HTML, CSS, SASS, JS.
    • Znajomość języka PHP.
    • Znajomość bazy danych MySQL.
    • Podstawowa znajomość biblioteki Angular/React.
    • Mile widziane doświadczenie z REST API.
    • Chęć rozwoju posiadanych umiejętności.
    • Znajomość języka angielskiego umożliwiająca czytanie dokumentacji.

    Oferujemy:

    • Stabilne zatrudnienie.
    • Umowę o pracę - pełny etat.
    • Możliwość poznania zestawu narzędzi i technologii tworzących ekosystem cyklu życia aplikacji.
    • Możliwość uczenia się od doświadczonych członków zespołu.
    • Narzędzia pracy niezbędne na stanowisku.
    • Pracę w dynamicznym zespole i miłej atmosferze.

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

    Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie danych Osobowych Dz. U. nr 133 poz. 883 z późn. zm.)