Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Junior front-end developer / grafik

MedoradoO firmie

Medorado

17 Stycznia 13H

Piaseczno

Medorado jest przedsięwzięciem realizującym innowacyjne projekty dla farmacji i medycyny. Doświadczony zespół, wykorzystując najnowsze technologie i know-how współtworzy unikalne rozwiązania realizujące zaawansowane cele Klientów.

www.medorado.com

Twój zakres obowiązków:

  • Wdrażanie emailingów HTML
  • Wdrażanie stron HTML
  • Projektowanie graficzne aplikacji webowych / mobilnych
  • Opracowanie graficzne prezentacji
  • Przygotowanie projektów do druku
  • Uczestnictwo w szkoleniach

Wymagania:

  • Znajomość HTML / CSS
  • Znajomość oprogramowania Adobe Photoshop, Illustrator
  • Umiejętność zaprojektowania i implementacji landing page / emailing
  • Minimum 1 rok doświadczenia w projektowaniu graficznym stron internetowych lub aplikacji mobilnych
  • Znajomość oprogramowania Microsoft Office (Powerpoint, Excel)
  • Gotowość na rozwój kompetencji pod kątem grafiki / UX / programowania

Oferujemy:

  • Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Szerokie możliwości rozwoju kompetencji
  • Mało „korporacyjne” środowisko pracy
  • Wysoką kulturę pracy oraz przyjazną atmosferę
  • Udział w szkoleniach (HTML / CSS / mobile app dev)

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV (zawierające klauzulę zgody na przetwarzanie danych osobowych)

Ogłoszenie archiwalne