Oferta pracy

Junior front-end developer / grafik

Medorado O firmie

  • Piaseczno

    Piaseczno, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę, umowa zlecenie, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • młodszy specjalista (Junior)

Twój zakres obowiązków

  • Wdrażanie emailingów HTML

  • Wdrażanie stron HTML

  • Projektowanie graficzne aplikacji webowych / mobilnych

  • Opracowanie graficzne prezentacji

  • Przygotowanie projektów do druku

  • Uczestnictwo w szkoleniach

Nasze wymagania

  • Znajomość HTML / CSS

  • Znajomość oprogramowania Adobe Photoshop, Illustrator

  • Umiejętność zaprojektowania i implementacji landing page / emailing

  • Minimum 1 rok doświadczenia w projektowaniu graficznym stron internetowych lub aplikacji mobilnych

  • Znajomość oprogramowania Microsoft Office (Powerpoint, Excel)

  • Gotowość na rozwój kompetencji pod kątem grafiki / UX / programowania

To oferujemy

  • Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

  • Szerokie możliwości rozwoju kompetencji

  • Mało „korporacyjne” środowisko pracy

  • Wysoką kulturę pracy oraz przyjazną atmosferę

  • Udział w szkoleniach (HTML / CSS / mobile app dev)

Medorado

Medorado to firma, która od 9 lat realizuje innowacyjne projekty dla farmacji i medycyny. Doświadczony zespół, wykorzystując najnowsze technologie i know-how współtworzy unikalne rozwiązania realizujące zaawansowane cele Klientów. Medorado wspiera także swoich Klientów w rozwoju zespołów multi-channel marketingu.

www.medorado.com

Jeżeli jesteś osobą ambitną, wiesz czego chcesz i potrafisz zarażać optymizmem innych, dołącz do nas.

Przewiń do profilu firmy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy