Junior Front-end Developer React

LOYALTY POINT sp. z o.o.

  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • młodszy specjalista (Junior)
  • praca hybrydowa
  • Praca od zaraz
  • rekrutacja zdalna

Franciszka Klimczaka 1

Wilanów

Warszawa

Technologie, których używamy

Wymagane

  • JavaScript

  • TypeScript

  • React.js

Twój zakres obowiązków

  • W ekosystemie .NET korzystamy z najnowszej wersji .NET 5 (i migrujemy się już do .NET 6),

  • Usługi w .NET uruchamiane na Kubernetesie w naszej prywatnej chmurze + korzystamy z rozwiąza Azure Blob i chmury AWS,

  • Używamy zarówno baz relacyjnych (MSSQL), nierelacyjnych (MongoDB) jak i silników Redis, Kafka,

  • Dostęp do bazy danych głównie przez Linq2Db i Entity (IdentityServer) oraz zależnie od projektu również z wykorzystaniem Insight.Database,

  • OAuth/OpenID, .NET IdentityServer4,

  • ReactJS,

  • Monitorujemy i zapewniamy SLA > 99.0% naszych aplikacji w oparciu o metryki z Elastic APM oraz Prometheusa,

  • Ciągle automatyzujemy i usprawniamy nasze procesy,

  • Mierzymy się z wyzwaniami budowy systemów realizujących kilka tysięcy RPS,

  • Big Data – terabajty danych, i Machine Learning wykorzystywany produkcyjnie,

  • Stosujemy Code Review, Continuous Integration, Scrum/Kanban, każdy zespół ma dowolność w wyborze metodyki pracy,

  • Commit on the first day!,

  • Wykorzystujemy Gitlab self hosted & Mattermost do komunikacji wew. oraz Turbo Redmine.

Nasze wymagania

Minimum roczne praktyczne doświadczenie w kontakcie lub co najmniej głęboką potrzebę szybkiego praktycznego poznania 😊:

- React 16.8+,

- Typescript,

- Context API,

- Webpack 5+,

- SASS/SCSS/CSS-IN-JS,

- Material-UI v4,

- JavaScript ES6+

Znajomość typów danych:

- JSON/YAML,

- OpenID/OAuth 2.0

Mile widziane

Doświadczenie w kontakcie z :

- Redux,

- MobX,

- Dobra znajomość RESTful services, swaggera, postmana w celu integracji z API,

- Umiejętność pracowania z repozytorium git,

- Umiejętność pisania testów jednostkowych i integracyjnych w Jest+ RTL / Enzyme 😊

- Znajomość protokołów webowych http/https w tym websocket (SignalR)

- PWA,

- Oczekiwanie pracy, która ma głębszy sens i bycie dumnym z jej rezultatów,

- Chęć rozwoju i aktualizowania swojej wiedzy,

- Chęć projektowania architektury systemów rozproszonych.

To oferujemy

  • Nowoczesne biuro (Warszawa Wilanów) i narzędzia pracy

  • Pracę hybrydową

  • Nieformalną atmosferę pracy w profesjonalnym zespole (bez dress code)

  • Bogaty pakiet świadczeń pozapłacowych w systemie kafeteryjnym (opieka medyczna premium, Benefit Systems)

  • Zajęcia z języka angielskiego

  • Budżet szkoleniowy

  • Parking rowerowy, prysznic

  • Chill room & XboX

  • Darmowe przekąski

Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • możliwość pracy zdalnej

  • spotkania integracyjne

  • brak dress code’u

  • gry wideo w pracy

  • kawa / herbata

  • napoje

  • strefa relaksu

  • budżet szkoleniowy

  • zajęcia językowe

W Loyalty Point tworzymy systemy CRM napędzane AI - stawiamy sobie za cel, by nasi Klienci mogli poznać swoich konsumentów i na bazie zebranej wiedzy traktować ich w sposób szczególny – im więcej wiemy, w tym bardziej dopasowany i precyzyjny sposób budujemy relacje naszych Klientów z milionami ich konsumentów.

Nasze rozwiązania to wysokowydajne systemy z tysiącami RPS, wysokim SLA zbudowane w oparciu o najnowszy stack technologiczny.

Jesteśmy liderem i najczęściej nagradzaną firmą polskiego rynku programów lojalnościowych – zapewne każdego dnia masz kontakt z naszymi projektami w IKEA, Decathlon, Vision Express, SMYK, Stokrotka, Lagardere i u ponad 20 innych fantastycznych Klientów.

Przewiń do profilu firmy