Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Junior Front-End Developer

FLY SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA

  • ogłoszenie wygasło 24 dni temu
  • umowa o pracę, umowa o dzieło, umowa zlecenie, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • młodszy specjalista (Junior)
  • pracodawca nie wymaga CV
  • rekrutacja zdalna

Nowogrodzka 42

Śródmieście

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • Programowanie warstwy UI (Front-End),

  • Właściwe prognozowanie czasu wykonywania prac,

  • Diagnozowanie oraz rozwiązywanie problemów technicznych,

  • Projektowanie i rozwój aplikacji internetowych napisanych w PHP,

  • Wdrażanie poprawek w istniejących aplikacjach internetowych,

  • Analiza i testowanie rozwiązań technicznych,

  • Tworzenie dokumentacji.

Nasze wymagania

  • Znajomość HTML5, CSS3/SCSS, JavaScript ES5/ES6,

  • Znajomość Responsive Web Design oraz Mobile-First Approach,

  • Programowanie w JavaScript z użyciem biblioteki jQuery,

  • Znajomość przynajmniej jednego z frameworków (Bootstrap, Foundation),

  • Doświadczenie w pracy z Gulp.js/Grunt,

  • Znajomość systemu kontroli wersji Git,

  • Znajomość programowania obiektowego w technologii PHP,

  • Znajomości zasad projektowania REST API,

  • Otwartość na naukę nowych technologii,

  • Umiejętność pracy w zespole jak i samodzielnie,

  • Zaawansowana znajomość WordPress.

To oferujemy

  • Atrakcyjne wynagrodzenie zależne od doświadczenia i umiejętności,

  • Zatrudnienie w dowolnej formie prawnej (umowa o pracę, umowa zlecenie, umowa B2B),

  • Elastyczny czas pracy,

  • Możliwość częściowej pracy zdalnej (dokładny zakres do ustalenia),

  • Profity na prywatne wyjazdy wakacyjne,

  • Biuro w samym centrum Warszawy, tuż przy stacji Metro Centrum.

O nas

FLY.PL to internetowe biuro podroży będące multiwyszukiwarką ofert wiodących organizatorów turystycznych, linii lotniczych oraz tysięcy hoteli. Od początku działalności FLY.PL skupia się w swoich działaniach w obszarze e-Commerce i ta strategia jest niezmienna od 2007 roku.

FLY.PL to biuro podróży, które do celów biznesowych wykorzystuje przede wszystkim przestrzeń w internecie i mediach społecznościowych. Firma stawia na innowacyjność, oferując Klientom wielokanałowy kontakt, bez konieczności tworzenia tradycyjnej sieci sprzedaży. Pełna dostępność ofert wakacyjnych online pozwala Użytkownikom na samodzielną rezerwację wycieczek z dowolnego miejsca przez całą dobę, a Eksperci Wakacyjni FLY.PL zapewniają profesjonalną poradę i wsparcie w dokonywanych transakcjach.