Logo Pracuj.pl

  • Warszawa, mazowieckie
  • umowa o pracę, umowa zlecenie, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • młodszy specjalista (Junior)
  • praca zdalna, praca hybrydowa
  • Praca od zaraz
  • rekrutacja zdalna

Sagenso

Chmielna 73

Wola

Warszawa

Sprawdź jak dojechać

Technologie, których używamy

Wymagane

  • Angular

  • JavaScript

  • TypeScript

  • HTML5

  • CSS3

Mile widziane

  • Chart JS

  • Kendo UI

  • Bootstrap

  • Git

  • Azure DevOps

Twój zakres obowiązków

  • Udział w pracach nad rozwijaniem i poprawą funkcjonalności systemu CyberStudio (system do zarządzania bezpieczeństwem IT w organizacji)
  • Udział w budowaniu nowego produktu w typie platformy SaaS
  • Współpraca z zespołem IT nad projektowaniem architektury systemów (z uwzględnieniem dobrych praktyk UX)
  • Realizacja zadań we frameworku SCRUM

Nasze wymagania

  • Bardzo dobra znajomość HTML5 oraz CSS3
  • Dobra znajomość JavaScript
  • Dobra znajomość frameworka Angular
  • Dobra znajomość TypeScript
  • Dobra znajomość języka angielskiego w zakresie umożliwiającym swobodne czytanie dokumentacji technicznej
  • Samodzielność, odpowiedzialność i zaangażowanie
  • Gotowość do podejmowania inicjatywy oraz poszerzania wiedzy

  • Chart JS
  • Kendo UI
  • Bootstrap
  • Git

To oferujemy

  • stabilną i długofalową współpracę w dynamicznie rozwijającym się startupie nastawionym na ekspansję zagraniczną
  • rodzinną atmosferę opartą o wzajemne zaufanie i szacunek
  • elastyczne godziny pracy, gwarantujemy możliwość pracy zdalnej
  • prywatną opiekę medyczną
  • gaming room bez wychodzenia z biura
  • comiesięczne wyjścia integracyjne z naszym super zespołem
  • realizację innowacyjnych projektów w branży cybersecurity

Benefity

  • prywatna opieka medyczna
  • możliwość pracy zdalnej
  • elastyczny czas pracy
  • spotkania integracyjne
  • brak dress code’u

Sagenso powstało z myślą o ochronie firm przed cyberzagrożeniami. Dostarczamy rozwiązania cybersecurity szyte na miarę. Łączymy doświadczenie naszych ekspertów z najnowszymi technologiami i sztuczną inteligencją. Pragmatyczne i kompleksowe podejście wyróżnia nas na tle konkurencji. Jesteśmy jednym z najlepszych startupów cybersecurity w regionie CEE. Zajęliśmy pierwsze miejsce w prestiżowym konkursie organizowanym przez MIT - najlepszą uczelnię techniczną na świecie

Kogo szukamy?

Najważniejsze są dla nas umiejętności i osobowość, zaś doświadczenie komercyjne będzie dodatkowym atutem. Szukamy osoby samodzielnej, zmotywowanej do pracy, wychodzącej z inicjatywą i szukającej rozwiązań. Specyfika start up’u wymaga niekiedy wyjścia poza strefę komfortu, jednak daje to również duże możliwości rozwoju.

Przebieg rekrutacji (proces on-line):

  • 1/ Przegląd CV oraz kontakt z wybranymi kandydatami w celu ustalenia dogodnego terminu spotkania – to możliwość poznania siebie nawzajem oraz przestrzeń na wymianę oczekiwań.
  • 2/ Krótkie zadanie rekrutacyjne – jeśli podczas spotkania poczujemy wspólne flow, poprosimy Cię o realizację zadania – bez obaw, chcemy po prostu poznać Twoje umiejętności w praktyce.
  • 3/ Czas na feedback. Każda z osób podchodzących do zadania rekrutacyjnego otrzyma od nas informację zwrotną na temat dalszych kroków – dowiesz się czy to właśnie Ciebie chcemy zaprosić do współpracy.
  • 4/ Pozostało tylko dopełnić formalności i gotowe.

Junior Front End Developer, Chmielna 73, Wola, Warszawa