Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Junior Front-End Developer

VisualSoftO firmie

  • Skierniewicka 10A, Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • młodszy specjalista (Junior)

VisualSoft

Skierniewicka 10A

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • Projektowanie i implementacja nowoczesnych aplikacji biznesowych zgodnie z dostarczoną specyfikacją

  • Dbanie o wysoką jakość kodu

  • Współpraca z team-em od backend-u

  • Uczestnictwo we wdrożeniach oraz współpraca z użytkownikami w celu bieżącego rozwiązywania problemów

  • Rozwijanie projektów przy użyciu Vue.JS, jQuery

  • 90% - frontend, 10% - lunch

Nasze wymagania

  • Znajomość Vue.JS bądź React

  • Bardzo dobra znajomość jQuery i Javascript

  • Pasja do tworzenia oprogramowania

  • Bardzo dobra znajomość CSS, SASS, HTML

  • Studia związane z IT ukończone/w trakcie (jeżeli masz pasję i wiesz co robisz to brak studiów IT nie będzie problemem)

  • Minimum rok doświadczenia na podobnym stanowisku

  • Zamiłowanie do ułatwiania sobie pracy

  • Chęć rozwoju i szybkiej nauki

  • Doświadczenie w korzystaniu ze stackoverflow 😉

  • Zdolności analityczne oraz zdolność zwięzłego i konkretnego wypowiadania się

  • Znajomość języka angielskiego w stopni umożliwiającym czytanie dokumentacji technicznej

  • Podsumowując: szukamy kogoś kto umie myśleć i wnioskować logicznie, chce się szybko rozwijać i uczyć oraz zna podstawy do samodzielnego wykonywania zadań w JS. Resztę da się dogadać.

Mile widziane

  • Znajomość wzorców projektowych

  • Znajomość TypeScript

  • Znajomość webpack

To oferujemy

  • Rynkowy standard czyli: dobra atmosfera, ciekawe i innowacyjne projekty, elastyczny czas pracy, konkurencyjne wynagrodzenie

  • Realny wpływ na wykonywane projekty

  • Brak korporacyjnego bullshit-u

  • Możliwość pracy zdalnej do 2 dni w tygodniu po okresie zapoznawczym

  • Współpracę z normalnymi ludźmi

  • Ścieżkę rozwoju na Full-Stack Developer

  • Benefity

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • owoce

  • brak dress code’u

  • gry wideo w pracy

  • kawa / herbata

  • napoje

VisualSoft

Nasze oprogramowanie na co dzień pomaga zapewnić bezpieczeństwo finansowe i podatkowe ponad 400 firm. Skupiamy się na rozwoju i wdrażaniu rozbudowanych aplikacji webowych ASP.NET MVC oraz .NET Core. Xamarin również nie jest nam obcy. Nasze systemy procesują miliony transakcji miesięcznie, wspomagają procesy, usprawniają całe działy i tak dalej i tak dalej, wiadomo…to wszystko prawda ale kogo to interesuje? W biurze zawsze leci jakaś muzyka i ogólnie panuje spokój, czasem pojawiają się ciastka lub owoce (czyt. pizza). Ciężko jest też się spóźnić na 10, no chyba że nie lubisz spać to możesz przyjść wcześniej.

Nie ma nas za wiele (jeszcze) ale dzięki temu jest u nas fajniej, przyjemniej i łatwiej coś załatwić. Lubimy robić ciekawy software z przyjemną szatą graficzną. Wyciskamy z algorytmów wszystkie soki wydajności i uwielbiamy optymalizować różne aspekty aplikacji. Zdarza nam się mówić klientom, że nie da się czegoś zrobić jeżeli przesadzają z głupotami. W skrócie mówiąc jeżeli nie lubisz korpo, struktur i procedur to u nas zdecydowanie się odnajdziesz. Będziesz współpracował bezpośrednio z doświadczonymi developerami, którzy chętnie zawsze doradzą i poradzą dzięki czemu szybko wyjdziesz z kategorii juniora.

Przewiń do profilu firmy